Ақ жол, ИнЕУ түлектері! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Ақ жол, ИнЕУ түлектері!
14 июля 2021

Ақ жол, ИнЕУ түлектері!

Үздік түлектерге диплом тапсыру салтанаты өтті. Оларға Қызыл дипломдарды ИнЕУ ректоры Анастасия Алиясова және ИнЕУ Бақылау кеңесінің төрағасы Шыңғыс Мәкенов табыс етті. Биыл ИнЕУ-ді 1175 адам аяқтады. Олардың 133-і қызыл дипломмен.

Карантиндік шектеулерге байланысты бұқаралық шаралар тоқтатылды. Сондықтан ИнЕУ түлектерінің көпшілігі өз кафедраларында диплом алады. Олар үшін фотосурет аймағы ұйымдастырылды, онда сіз осы маңызды оқиғаны еске алу үшін суретке түсе аласыз

- Сіз сияқты білімді, дайын мамандарға облыс пен бүкіл ел қолдау көрсетеді. Диплом - бұл сіздің күшті қанаттарыңыз, соның арқасында сіз керемет биіктерге жете аласыз. Сізге табысты мансап құруға, әділ болуға және, әрине, денсаулық тілейміз! – деген тілекпен Анастасия Алиясова түлектерге жылы лебізін білдірді.

Алған біліміңіз өмірде, жұмыста пайдалы болады деп сенемін. Диплом сіздің визит карточкаңыз, жұмысыңызға жолдама болады. Сіздерге өз орныңды табу. Бұл дүниеде өз ісін тапқан адам бақытты, өйткені ол өмірінде бір күн жұмыс істемейді, - деді Шыңғыс Мәкенов.

Жоғары оқу орнының 30 жылдық мерейтойына орай, 2021 жылғы түлектер атынан Жастар ісі жөніндегі Комитет ИнЕУ-дің 2031 жылғы түлектеріне арналған Жолдауымен уақыт капсуласын салуға шешім қабылдады. Ал Жолдауда не айтылып жатқанын бейнетаспадан көре аласыздар.

Барлық түлектерді Инновациялық Еуразия университетін бітіруімен құттықтаймыз! Сіздерді альма-матер қабырғасында магистранттар, докторанттар немесе біздің әріптестеріміз ретінде күтеміз!

ИнЕУ консорциумының түлектер қауымдастығына қосылыңыз! Сайтта тіркелу: http://vypusknik.ineu.kz Біздің ынтымақтастығымыз жалғасуда!

ИнЕУ баспасөз қызметі