ИнЕУ басшылығы Успен ауданының әкімімен кездесті » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ басшылығы Успен ауданының әкімімен кездесті
21 июня 2021

ИнЕУ басшылығы Успен ауданының әкімімен кездесті

Байқау кеңесінің төрағасы Чингиз Мәкенов және Инновациялық Еуразия университетінің ректоры Анастасия Алиясова Успен ауданының әкімі Николай Дычкомен кездесті. Білім беру саласындағы маңызды мәселелерді талқылады.

ЖОО өкілдері жалпы Павлодар облысының дамуына үлес қосуға қабілетті университеттің жоспарларын, жобаларын ұсынды. Кеңес барысында бірлескен ынтымақтастыққа қатысты идеялар айтылды.

- Успен ауданында мектеп түлектері жоғары оқу орнына түсуге дайын. Бірінші кезекте, білім сапасын атап өткім келеді. Инновациялық Еуразия университетінде оларды тәжірибе жүзінде қолдайды. Өйткені, біз атап өтуден шаршамаймыз, студенттер теорияға тоқтамаған кезде, бізде дуальді оқыту басымдыққа ие. Демек, біздің ЖОО түлектеріне еңбек нарығында үлкен сұраныс бар. Әр түрлі бағытта – шығармашылық мамандықтардан бастап өнеркәсіптік мамандықтарға дейін, - деп атап өтті ИнЕУ Бақылау кеңесінің төрағасы Чингиз Мәкенов.

Кездесуде Успен ауданының әкімдігі мен Инновациялық Еуразия университеті өзара жемісті ынтымақтастыққа дайын екендіктерін білдірді. Атап айтқанда, болашақ студенттерді кәсіби бағдарлау бойынша.

ИнЕУ баспасөз қызметі