» » ИнЕУ-дегі ғылыми үйірмелер

Байланыстар

Басшының аты-жөні, лауазымы

Үйірме қызметінің қысқаша сипаттамасы

Үйірме отырыстарын өткізу күні, аптасы айы

Қаржы эрудиттері

Ломов көшесі,   № 1 ғимарат, ауд. 222,

Бекниязова Дана Сайлауовна, доцент

Қаржы-экономикалық есептерді пайдаланудың әдістемесі мен практикасына, қаржы операцияларына сандық талдау жүргізуге оқыту.

Айдың үшінші сәрсенбісі

ХХІ ғасыр көшбасшылары

Ломов көшесі,   № 1 ғимарат, ауд. 222,

Беспалый Сергей Владимирович, профессор

Ұйымдарды тиімді дамытуға бағытталған басқару әдістемелерін зерделеу, әлеуметтік кәсіпкерлікті зерттеу, әлеуметтік инновациялар және тұрақты даму саласында стартап-жобаларды әзірлеу, өңірлік, республикалық және халықаралық ғылыми конкурстарға, конференцияларға, кейс-чемпионаттарға қатысу үшін ғылыми жұмыстарды дайындау

Айдың әр сейсенбісі

Ғылым және құқық

Ломов көшесі,   № 1 ғимарат, ауд. 228,

Н.Т. Санасыров

аға оқытушы

Таңдалған мамандыққа жеке қызығушылықты қалыптастыру, ИнЕУ-де өткізілетін ғылыми зерттеулерді орындауға студенттерді тарту, білім алушылардың шығармашылық қабілеттерін дамыту.

Айдың соңғы бейсенбісі

Ашық жүрек

Ломов көшесі,   № 1 ғимарат, ауд. 209,

Раклова Екатерина Михайловна, доцент

Ерекше білім беру қажеттіліктері бар балаларды психологиялық-педагогикалық қолдауды ұйымдастырудың ерекшеліктерін зерттеу.

Айдың соңғы бейсенбісі

Өнеркәсіптік инжиниринг

Ломов көшесі 45, № 1 ғимарат, ауд. 217

Талгат Дюсюмбекович Икомбаев

Аға оқытушы

Үйірме жұмысына ғылыми-зерттеу жұмыстарына қызығушылық танытатын студенттерді тарту, студенттердің ғылыми шығармашылыққа деген қызығушылығы мен қажеттілігін қалыптастыру.

Үйірменің міндеттері:

* Студенттердің ғылыми шығармашылыққа қызығушылығын қалыптастыру;

·         * Студенттерге ғылыми-зерттеу жұмыстарына дағдыландыру және олардың ғылыми жобаларды әзірлеуге қатысу;

·          Ғылыми жұмыстарды өзіндік ғылыми зерттеулерді жазу әдістемесі мен дағдыларына үйрету;

·                     Студенттік ғылыми жұмыстардың конкурстарын, студенттік ғылыми конференцияларды, олимпиадаларды ұйымдастыру және өткізу.

Айдың соңғы жұмасы

Жасанды интеллект құпиялары

Ломов көшесі 45, № 1 ғимарат, ауд. 308

Зайцева Наталья Михайловна, доцент

Үйірменің қызметі келесілерге бағытталған:

- жасанды интеллект технологияларын тереңдетіп зерттеу;

- басқару есептерін шешу үшін нейрондық әдістермен және нейрондық желілердің алгоритмдерімен танысу.

Генетикалық Алгоритмдер.

Оңтайландыру мәселелерін шешу үшін генетикалық алгоритмдерді қолдануды зерттеу.

Айдың екінші сейсенбісі

Эколог

аға оқытушы

Үйірме отырыстарында жастарды өз Отанына деген патриоттық рухта тәрбиелеу, «Туған жер» бағдарламасының экологиялық бағытын орындау жолдарының бірі, ауыз су сапасын экологиялық бағалау, Павлодар қаласының атмосфералық ауасын ластаудың негізгі көздері сияқты мәселелер қарастырылады.

Осы бағыттар бойынша конференциялар мен форумдарға қатысу үшін мақалалар мен баяндамалар жазылады. Студенттер халықаралық пәндік олимпиадаларға (Йошкар-Ола), «Эрудиты планеты» халықаралық интернет–олимпиадасына, «Вокруг света» халықаралық интеллектуалды интернет-ойынына, республикалық форумдар мен конференцияларға белсене қатысады.

Айдың төртінші жұмасы

Эрудит

аға оқытушы

Түлектер ИнЕУ–дің ғылыми-практикалық конференциясына қатысу үшін дипломдық зерттеу тақырыптары бойынша мақалалар дайындайды.

Айдың үшінші бейсенбісі

БЖД

аға оқытушы

Үйірме отырыстарында тіршілік қауіпсіздігі және қоршаған ортаны қорғау мәселелері қарастырылады.

Осы бағыттар бойынша конференциялар мен форумдарға қатысу үшін мақалалар мен баяндамалар жазылады. Студенттер халықаралық пәндік олимпиадаларға (Йошкар-Ола), "Эрудиты планеты" халықаралық интернет–олимпиадасына, "Вокруг света" халықаралық интеллектуалды интернет-ойынына, республикалық форумдар мен конференцияларға белсене қатысады.

Айдың төртінші жұмасы