Студенттерге қызмет көрсету орталығы енді онлайн режимде » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Студенттерге қызмет көрсету орталығы енді онлайн режимде
06 сентября 2024

Студенттерге қызмет көрсету орталығы енді онлайн режимде

Студенттерге қызмет көрсету орталығы студенттерге әкімшілік және академиялық мәселелерді қашықтан шешуге мүмкіндік беретін онлайн платформаның іске қосылғаны туралы хабарлайды. Бұл қадам студенттердің университетпен өзара әрекеттесуін жеңілдетуге және қызметтердің қолжетімділігін арттыруға бағытталған.
Енді онлайн сервисті пайдалана отырып, студенттер сертификаттарға, транскрипттерге, жазғы семестрге, айналып өту парағына өтініш бере алады және қажетті қызметтерді үйден шықпай-ақ алуға болады.< br>Студенттерге қызмет көрсету орталығы өз қызметтерін жақсарту бойынша жұмысын жалғастыруда және барлық студенттерді жаңа онлайн қызмет мүмкіндіктерін пайдалануға шақырады.

ХҚКО қызметіне онлайн өтініш беру нұсқаулары