«ANTIKOR VINE» байқауындағы жеңіс! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » «ANTIKOR VINE» байқауындағы жеңіс!
22 июля 2020

«ANTIKOR VINE» байқауындағы жеңіс!

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы және жастар ортасында сыбайлас жемқорлықты қабылдамау тақырыбында «ANTIKOR Vine» бейнероликтер байқауының жеңімпаздары марапатталды. Жеңімпаздар арасында – ИнЕУ баспасөз қызметінің маманы, университет түлегі Оңғар Нұрахметов.

«Павлодар қаласы ішкі саясат бөлімі» ММ қолдауымен «Жастар салауатты өмір салты үшін» жастар қоғамдық бірлестігімен ұйымдастырылған Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты, еріктілер жылын және қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру бойынша іс-шараларды жүзеге асыру бойынша 2020 жылғы мамыр айының соңында басталған конкурс шеңберінде жеңімпаздарды марапаттау рәсімі өтті. Олардың ішінде - ИнЕУ баспасөз қызметінің маманы, университеттің түлегі Оңғар Нұрахметов.

Қатысушыларға сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырыпқа және қоғамда сыбайлас жемқорлықты қабылдамауға арналған бейнероликті түсіру қажет болды. Құрамына Павлодар облысы бойынша сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет басшысының бірінші орынбасары Ардақ Балғожин, «Ertis - Adaldyq Alańy» жобалау кеңсесінің жетекшісі Ризабек Исабеков және «Павлодар қаласы ішкі саясат бөлімі» ММ басшысы Айнагүл Сәрсенбаева кірген қазылар алқасының мүшелері бірқатар критерийлер бойынша бейне жұмыстарды бағалады.
Байқаудың үш жеңімпазы анықталып, жастар саясаты саласындағы қоғамдық-саяси қызметке қосқан үлесі және белсенді әлеуметтік-азаматтық ұстанымдары үшін грамоталармен, бағалы сыйлықтармен марапатталды.

Екінші орынды ИнЕУ баспасөз қызметінің маманы, түлек Оңғар Нұрахметов иеленді. Өзінің видеоролигында ол бақытсыз отбасы туралы айтып берді, онда әкесі пара алып, кейіннен баласын әкесіз, ал әйелін күйеуінсіз қалдырып, түрмеге отырды.
Жеңімпаздарды марапаттау рәсімін мұнда көре аласыз:

Оңғарды жеңісімен құттықтаймыз және одан әрі өзін-өзі жетілдіріп, жаңа шығармашылық табыстар тілейміз!

ИнЕУ баспасөз қызметі
Ақпарат көзi: instagram.com/ertisadaldyqpvl