Құрметті Инновациялық Еуразия университетінің оқытушылары, қызметкерлері және студенттері! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Құрметті Инновациялық Еуразия университетінің оқытушылары, қызметкерлері және студенттері!
30 апреля 2020

Сіздерді 1 мамыр - Қазақстан халықтарының бірлігі күнімен құттықтаймын!

Тәуелсіздік жылдарында біз басты капиталымыз - Қазақстан халқының бірлігін сақтап, көбейте алдық. Бұл біздің бірлігіміздің басты байланыстырушы буыны Қазақстан Республикасының барлық азаматтарының өзара құрметі, бір-біріне деген сыйластығының арқасында мүмкін болды.

Университетте кең ойлауға қабілетті және патриоттық сезімге ие, кез-келген уақытта көпұлтты Қазақстанның мүдделерін қорғауға тұруға дайын, біздің еліміздің азаматы-адамды тәрбиелеу үшін көп нәрсе жасалады.

Осы мереке күні Сіздерге және Сіздердің жақындарыңызға мықты денсаулық, жақсы көңіл-күй, бейбітшілік, игілік және Отанымыздың бірлігі мен өркендеуі үшін жемісті қызметіңізге табыс тілеймін!

ИнЕУ ректоры, профессор
Жетпісбаева Бақытгүл Асылбекқызы