ИнЕУ жаттықтырушылары мен тьюторларын оқыту » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ жаттықтырушылары мен тьюторларын оқыту
10 апреля 2020

ИнЕУ жаттықтырушылары мен тьюторларын оқыту

Erasmus+ бағдарламасының «Higher Education in Central Asia through New Technologies» (HiEdTec) жобасын іске асырудың екінші жылында жауапты сәттерінің бірі келді. Бұл білім беруді цифрландыру жағдайында аралас және қашықтықтан оқыту үшін ИнЕУ тренерлері мен тьюторларын* оқыту.

ИнЕУ инновациялық білім беру технологиялары орталығының жанында қашықтықтан университеттің 10 белсенді оқытушысы - тренерлер даярланды, олар білім берудің сандық буынға бейімделуі жағдайында инновациялық білім беру технологиялары мен дидактикалық үлгілерді пайдалану саласында 100 тьюторды оқытады.
Әр түрлі саладан келген жаттықтырушылар пәнді оқыту ерекшеліктерін ескеретіндей таңдап алды: олар-педагогтар, биологтар, информатика, машина жасаушылар, экономистер, Е-Learning мамандары.
8 сәуірде тьюторларды*оқыту мәселелерін талқылау бойынша тренерлерге арналған ұйымдастыру семинары өткізілді. Келесі аптадан бастаймыз!

Біліктілікті арттыру үшін Русе университетінің (Болгария қ.) виртуалды кітапханасына кіру мүмкіндігі бар. Сонымен қатар Қазақстанда оқыту ерекшеліктеріне сәйкес материалдармен толықтырылатын жеке платформа //online.ineu.kz әзірленді.

Жоба туралы толығырақ ақпаратты мына сілтеме арқылы өтіп біле аласыз: //ineu.edu.kz/mezhdunarodnoe-sotrudniches…/52-hiedtech.html

Ескертпе:
Тьютор* (ағылшын. tutor — ұстаз, репетитор, оқытушы) - бейресми педагогикалық лауазым.

ИнЕУ баспасөз қызметі

Автор: Жобаны зерттеуші, курстарды әзірлеуші,