ИнЕУ - үздік спортшыларға арналған университет! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ - үздік спортшыларға арналған университет!
28 марта 2020

ИнЕУ - үздік спортшыларға арналған университет!

ИнЕУ-дің ДШжС-202 тобының студенті, шабуылшы Юсуп Асуханов бір маусымда 20 ұпайдан өтіп, «Барыстардың» үздік алты ойыншысының бірі болды!

Оның көпшілігінде бір голы бар, бір шешуші атыс * және қарсыластың 40 оқшауланған лақтыруы. Айта кету керек, Юсуп 28 рет жойды - бұл командадағы ең жақсы көрсеткіш. Алайда ол маусымның тек екі матчын өткізіп жіберді.
«Юсуп Асуханов өте қарапайым, әдепті, ақылды, мақсатты жас, ішкі өзегі күшті. Өткен матчтарда Юсуп шапшаңдықпен ұрып, қарсыластардың соққыларын шебер жауып тастады. Ол әрқашан команда үшін өзін құрбан етуге дайын. Нағыз батыр!» - деп бөлісті «Спорт және дене шынықтыру» кафедрасының меңгерушісі Сергеева Валерия Викторовна.

Естеріңізге сала кетейік, жақында спортшы хоккейден жасөспірімдер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетті және финдермен болған ойын нәтижесі бойынша үздік ойыншы деп танылды.
Шын жүректен Юсупқа жаңа спорттық жеңістер тілейміз! ИнЕУ сені мақтан тұтады!
Ескерту: буллит* - қақпаға жылдам соққы, пенальти.

ИнЕУ баспасөз қызметі
"Спорт және дене шынықтыру" кафедрасы меңгерушісінің ақпараты бойынша
Валерия Викторовна Сергеева
Көзі: https://www.instagram.com/p/B-PKvTdDrWh/