"Бизнес және басқару" кафедрасының студенттері арасында ғылымды танымал ету жалғасуда! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » "Бизнес және басқару" кафедрасының студенттері арасында ғылымды танымал ету жалғасуда!
17 марта 2020

"Бизнес және басқару" кафедрасының студенттерін экономикалық мамандықтар бойынша "Сандық экономика" атты студенттік ғылыми жұмыстарының халықаралық конкурсында жеңіспен құттықтаймыз. Байқау с. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінде өтті. С. Торайғыров.

Экономиканы цифрландыру технологиялардың Жұмыс ортасына және әрбір адамның жеке кеңістігіне енуіне әкеледі. Алайда цифрландыру қарқыны адамдардың көпшілігінің сандық орта құралдарын қолдану саласындағы дағдылар мен біліктердің дамуынан асып түседі. Сондықтан, сандық технологиялар мен интернет ресурстарын қауіпсіз және тиімді пайдалану үшін қажетті білім мен білік жиынтығымен анықталатын кәсіби ортада халықтың сандық сауаттылығы туралы мәселе өткір туындайды.
Александр Патрушев, "Қаржы" мамандығының 3 курс студенті Иосиф Еременко, "Экономика" мамандығының 2 курс студенті және "Есеп және Аудит" мамандығының 3 курс студенті Айсана Тоқсамбаева, "Есеп және аудит" мамандығының 3 курс студенті өз бағыттары бойынша зерттеу жұмыстарын жүргізіп, халықаралық "Сандық экономика" студенттік ғылыми жұмыстар байқауында экономикалық мамандықтар бойынша жеңіске жетті. Бұл сандық құзыреттіліктің модельдерін талдау, сандық дағдыларды дамыту деңгейін бағалау және цифрландыру тұрғысынан экономиканы жаңғыртуға әсер ететін факторларды зерделеу бойынша жұмыс болды.
Бұған тоқтамай, Александр Патрушев пен Карим Абитов ИнЕУ-де өткен ғылыми жұмыстар байқауында жүлделі орындарға ие болып, "болашақ ғалымдары"жаратылыстану, техникалық және гуманитарлық ғылымдар бойынша студенттердің үздік ғылыми жұмыстары республикалық конкурсына қатысу үшін ғылыми жұмыстар дайындады. Конкурсты Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Қоры өткізеді. Ол 2020 жылдың көктемінде өтеді.
Осы бағыттағы жұмыс жалғасуда!

ИнЕУ баспасөз қызметі
Авторы: Сергей БЕСПАЛЫЙ,