«Бизнес және менеджмент» кафедрасының студенттік ғылымы ең жақсы деңгейде! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » «Бизнес және менеджмент» кафедрасының студенттік ғылымы ең жақсы деңгейде!
03 марта 2020

«Бизнес және менеджмент» кафедрасының студенттік ғылымы ең жақсы деңгейде!

ИнЕУ-дегі ғылыми жұмыс конкурсының аясында осы студенттік жылы екі студент ғылыми-зерттеу жұмыстары үшін жүлделі орындарға ие болды.

Студенттік ғылым қажет пе? Сұрақ риторикалық. Студенттік ғылыммен айналысатын студенттер зерттеу дағдыларын дамыту, қарым-қатынас жасау, гипотеза жасау және оны дәлелдеу, материалдарды талдау, сонымен қатар өздерінің ғылыми жұмыстарын қорғауда көпшілік алдында сөйлеу қабілеті сияқты маңызды білімді алады. Бұл артықшылықтардың толық тізімі емес!
«Бизнес және менеджмент» кафедрасында студенттік ғылыммен байланысты мәселелерді қарастырайық.

ИнЕУ-дегі ғылыми жұмыс конкурсының аясында осы оқу жылының студенттері ЕАЭО-дағы әлеуметтік кәсіпкерлік (Александр Патрушев, «Қаржы» мамандығының 3-курс студенті) және Қазақстандағы логистикалық орталықтардың дамуы сияқты ғылыми-зерттеу жұмыстары үшін екі сыйлыққа ие болды ( Абитов Кәрім, 2 курс студенті, «Менеджмент» мамандығы).
Біз дарынды жігіттерімізді үнемі жас зерттеушілер қатарына қосамыз. Ақпан айында Молдова Республикасындағы халықаралық конференцияға Патрушев Александр, Абитов Кәрім, Еременко Джозеф («Экономика» мамандығының 2 курс студенті) Қазақстандағы энергетиканың экономикалық аспектілерін зерттейтін үш мақала жіберілді. Осы студенттердің үш ғылыми жұмыстары Ресейде, Мәскеуде өткен «Интеркловер» халықаралық ғылыми жұмыстар конкурсына қатысуға іріктеліп алынды.
Кафедра студенттері дәстүрлі түрде сәуір айында біздің университетте өтетін Қазақстан Республикасы Кіші ғылым академиясының конференциясына белсенді қатысуға дайындалып жатыр. Көкшетаудағы студенттер конференциясына қатысуға шақыру келді. ЮНИСЕФ-тің Қазақстандағы байқауына қатысуға өтінім жіберілді. Жоспарлар көп, оларды жүзеге асыруға тырысамыз. Жастарды ғылымға тарту - Қазақстанның даму стратегиясының басым бағыттарының бірі!

Сергей Беспалый,
Экономика ғылымдарының кандидаты, доцент,