06 января 2021

Шеберлік сыныптары Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің қолдауымен Эразмус+ Modernisation of Higher Education in Central Asia through New Technologies (HiEdTech) бағдарламасының жобасы шеңберінде өтеді.

Кездесулер 2021 жылғы 20 қаңтар мен 24 ақпан аралығында Нұр-сұлтан уақыты бойынша сағат 16.00-де ZOOM платформасында өтеді. Қосылу сілтемесі тіркеу расталғаннан кейін жіберіледі. Тіркелу 2021 жылғы 18 қаңтарға дейін ашық.

Тіркелу үшін сілтеме бойынша өтіңіз немесе ақпараттық хатта QR-кодты сканерлеңіз.

Мастер-класстардың жүргізушісі - АКСАНА ПОЗДНЯКОВА

Belgian Education Council директоры

«КИБЕРПЕДАГОГ» білім беру қозғалысының бастамашысы

Білім берудегі инновациялық технологиялар бойынша халықаралық сарапшы

Жоғары оқу орындарының оқытушыларына арналған Belgian Education Council

еуропалық біліктілікті арттыру бағдарламалары бойынша Тренер

Бағдарламада:
МАСТЕР КЛАСС - 20.01.2021 ж.

ОҚЫТУШЫЛАРДЫҢ ЖЕТЕКШІ РӨЛІН САҚТАУ ЖӘНЕ КЕПІЛДЕНДІРУ

Мұғалімнің оң мотивациясы дегеніміз не және қашықтықтан оқыту форматында неге қажет? Күндізгі оқуды қашықтықтан оқуға автоматты түрде ауыстыру неге тиімсіз болды?

МАСТЕР КЛАСС - 27.01.2021 ж.

ЭЛЕКТРОНДЫ, МОБИЛЬДІ ЖӘНЕ БАРЛЫҚ ЖЕРДЕ ОҚЫТУДЫ ДАМЫТУ

Университетке қандай инвестициялар салудың мағынасы бар және олардың орны қалай толтырылады? Неліктен оқытушылар енді студенттерден сабақ кезінде ұялы телефондарды өшіруді сұрамауы керек?

МАСТЕР КЛАСС - 03.02.2021 ж.

БАСҚА ИННОВАЦИЯЛЫҚ БІЛІМ БЕРУ ТЕХНОЛОГИЯЛАРЫН ҚОЛДАНУ

Әрбір заманауи мұғалімнің алдында тұрған алты мәселеге арналған тегін инновациялық шешімдер.

МАСТЕР КЛАСС - 10.02.2021 ж.

ӘЛЕМНІҢ ТҮКПІР-ТҮКПІРІНЕН СТУДЕНТТЕРДІ ТАРТУ ЖӘНЕ ОҚЫТУ ҮШІН ИННОВАЦИЯЛЫҚ БІЛІМ БЕРУ ТЕХНОЛОГИЯЛАРЫН ҚОЛДАНУ

Сіздің университетіңіз миллиондарды оқыта ала ма? Ол үшін не қажет?

МАСТЕР КЛАСС - 17.02.2021 ж.

ИННОВАЦИЯЛЫҚ ДИДАКТИКАЛЫҚ МОДЕЛЬДЕРДІ ҚОЛДАНУ

«Flipped Classroom» төңкерілген сынып моделін қолдану. Осы модельге көшу үшін мұғалімдерге әкімшіліктің қандай қолдауы қажет?

МАСТЕР КЛАСС - 24.02.2021 ж.

НӘТИЖЕЛЕР МЕН ЖАҚСЫ ТӘЖІРИБЕЛЕРДІ ДӘРІПТЕУ ЖӘНЕ КӨБЕЙТУ

Конференциялардың, кеңестердің және т.б. жаңа форматтарын енгізу қажет.

Қосымша ақпарат: Эразмус+ «Жаңа технологиялар (HiEdTec) арқылы Орталық Азиядағы жоғары білімді жаңғырту» бағдарламасының гранттық жобасы шеңберінде «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру жүйесін цифрлық ұрпаққа бейімдеу тұжырымдамасы» құрылды, бекітілді және барлық жоғары оқу орындарына жіберілді. Мастер-класстың мақсаты-тұжырымдаманы зерделеуге серпін беру және 2021 жылы енгізу үшін практикалық тәсілдерді ұсыну.

ИнЕУ баспасөз қызметі
(HiEdTech жобасының зерттеушісі, курс әзірлеушісі Л. Б. Тюлюгенованың ақпараты бойынша)