ИнЕУ студенті «Джурбай» жас өлкетанушылар клубының тәрбиеленушілеріне дәріс оқыды. » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ студенті «Джурбай» жас өлкетанушылар клубының тәрбиеленушілеріне дәріс оқыды.
06 октября 2021

«Джурбай» жас өлкетанушылар клубы Павлодар география үйінің құрамында жұмыс істейді, онда бұрын Инновациялық Еуразия университетінің студенті Тамерлан Дюсембенов практикадан өтіп, кейін оның белсендісі болды. ПавГео директоры жас оқытушының білімін жоғары бағалады.

Айта кету керек, бұл Тамерлан Дүйсембиновтың жас зерттеушілер үшін өткізген алғашқы дәрісі емес. Жас өлкетанушылар клубының тәрбиеленушілерімен сүйікті тақырыбы- Жапонияның мәдениетімен бөліседі. Атап айтқанда: аниме.

- Болашақ географтардың бүкіл тобы бізде тәжірибеден өтті, кейбіреулері соншалықты қызығушылық танытып, ПавГео құрамына кіруді ұйғарды. Олардың арасында ИнЕУ студенті Тамерлан Дүйсембенов те бар. Біздің қатарымызды жас балалармен бөлісетін білімқұмар жастар толықтыратынына қуаныштымын, - дейді Павлодар география үйінің директоры Александр Вервекин.

Айта кету керек, жас өлкетанушылар клубында сабақтар әр жексенбі сайын өтеді. Әр жолы оқушылармен жаңа лекторлар кездеседі.

- Мен үшін бұл үлкен тәжірибе. География-қызықтырады, біздің қаламызда «Павлодар география үйі» қоғамдық бірлестігінің бар болуы мен үшін үлкен мақтаныш, бұл жерде болашақ мамандар үшін өзінің ауқымды зерттеу жұмысын бастауға немесе жалғастыруға үлкен мүмкіндіктер бар, - дейді ИнЕУ студенті Тамерлан Дюсембенов.

Ал Павлодар география үйінің директоры жаңа ашылуларға бей-жай қарамайтындар үшін есігі қашанда ашық екенін баса айтады.

ИнЕУ баспасөз қызметі