Түсу емтихандары
» » Түсу емтихандары

Түсу емтихандары

ЖОО КОДЫ - 146

Оқуға ақы төлеу Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысымен жыл сайын бекітілетін мамандар даярлауға арналған мемлекеттік тапсырысқа сәйкес белгіленеді.

Оқу ақысын Шартқа сәйкес оқу жылы ішінде оқудың жылдық құнының кемінде 10% - ын, ай сайын әр айдың 1-күніне дейін төлеу қажет.

Бұл ретте оқу семестрі үшін төлем әрбір сессия басталғанға дейін жүргізілуі тиіс:

• бірінші сессия басталғанға дейін 50% мөлшерінде;
  • Екінші сессия басталғанға дейін 100% ;
  • бітіруші курс студенттері үшін диплом алдындағы немесе басқа да кәсіби практикаға жіберілгенге дейін толық көлемде.

Сондай-ақ ағымдағы жылдың 1 қыркүйегіне дейін оқу жылы үшін 100% мөлшерінде алдын ала төлем жасауға жол беріледі.

Барлық курс студенттері «Банк Центр Кредит» АҚ, «Қазақстан Халық Банкі» АҚ бөлімшелері мен төлем терминалдары арқылы, сондай-ақ Kaspi.kz қосымшасы арқылы ИнЕУ есеп шотына ақша қаражаттарын аудару арқылы оқу ақысын төлей алады.

«Оқу ақысын төлеу туралы ереже»

Оқу ақысы төмендегі банктік деректемелердің кез келгенін пайдалана отырып жүзеге асырылады:

Қосымша ақпаратты мына мекенжай бойынша алуға болады: Ломова, 45, каб. 104, тел. 8 (7182) 67-30-75

+7 (700) 956-98-91
Қабылдау комиссиясы