OLD DOMINION UNIVERSITY-МЕН БІРГЕ СТАРТАП-ЖОБАЛАРДЫ ТАЛҚЫЛАЙМЫЗ » Инновациялық Еуразия Университеті
» » OLD DOMINION UNIVERSITY-МЕН БІРГЕ СТАРТАП-ЖОБАЛАРДЫ ТАЛҚЫЛАЙМЫЗ
14 сентября 2020

OLD DOMINION UNIVERSITY-МЕН БІРГЕ СТАРТАП-ЖОБАЛАРДЫ ТАЛҚЫЛАЙМЫЗ

Құрметті студенттер!

Сіздерді Old Dominion University және ИнЕУ студент-кәсіпкерлерінің кездесуіне қатысуға және ZOOM платформасында онлайн-форматта «Стартап жобаларды» талқылауға шақырамыз.

Панельдік талқылау сұрақтары:

• Бастауыш кәсіпкер өз идеясын жүзеге асыру үшін қандай маңызды алғашқы қадамдар жасауы керек?
  • Сіз стартаптың басында қандай ресурстарды пайдаландыңыз? Сізге қандай ресурстар қажет болды?
  • Сіз қандай қиындықтар мен проблемаларға тап болдыңыз?
  • Өз идеяларыңызды қалай дамытасыз?
  • Сіз өз компанияңызды / брендіңізді бәсекелестерден қалай қорғайсыз? Сіз бәсекелестік қаупіне қалай қарайсыз?

Қатысушылар:

• Marty Kaszubowski, инновациялық бастамалар жөніндегі директор, OldDominionUniversity, USA
  • Sharon R. Scannell, OldDominionUniversity кәсіпкерлік орталығының басшысы
  • Анастасия Алиясова, Инновациялық Еуразия университетінің ҒҰЖжәнеХЫБ басшысы.
  • Зубираш Смағұлова, ИнЕУ кәсіпкерлікті дамыту орталығының директоры.
  • Ильющенков Денис, Ферингер Екатерина – «BlackWood’s» жобасы (эпоксидті шайырдан үстелдер жасау).
  • Абитов Карим, Абельдинова Индира, Абишева Зарина, Канавец Станислав, Смирнов Станислав, «Crystal» жобасы (зергерлік бұйымдар жасау).
  • Койчубаева Диана, Санюта Виктория, «Fruchos» (жеміс чипстерін жасау) және «UnicornArt» (портреттерді тапсырыс бойынша жасау) жобалары.
  • Патрушев Александр, Еременко Иосиф, Беспалый Сергей «Alive Plastic» (қайта өңделген пластиктен қаптау материалдарын жасау).
  • Кайролла Нурбек, «Дәмді» жобасы (ұлттық өнімдерді брендтеу).
  • Слесаренко Даниил, «Каминдер» және «Жарнамалық манекен» жобалары.
  • Стартаптар, стартаптар бойынша менеджерлер, «Кәсіпкерлік» траекториясының оқытушылары.

Кездесу 15 қыркүйекте сағат 17.00-де сілтеме бойынша өтеді:

ИнЕУ баспасөз қызметі