Қазақстанда "Кемел Кәсіпкер" бизнес-кейс шешіміммен чемпионат! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Қазақстанда "Кемел Кәсіпкер" бизнес-кейс шешіміммен чемпионат!
03 марта 2019

Қазақстанда "Кемел Кәсіпкер" бизнес-кейс шешіміммен чемпионат!

«Кемел Кәсіпкер» бизнес-кейс шешімімен чемпионат студенттердің әртүрлі бизнес-мәселелеріне ықтимал шешімдерді ұсынатын командалық жарыс болып табылады.

Чемпионатқа қатысу оқу орындарының студенттері - кез-келген курстың және кез келген мамандықтардың «Студенттік кәсіпкерлік экожүйесі» жобасының серіктестері үшін ашық. Қатысушылар іскерлік зерттеулерді - ERG (Еуразиялық топ), Microsoft, Марс сияқты экономиканың әртүрлі секторларындағы ірі қазақстандық компаниялардың нақты бизнес-мәселелерін шешеді.
Чемпионат студенттерге критикалық бизнес-талдаушылық қабілеттерін ашуға арналған алаңды ұсынады, оқушыларға шығармашылық пен инновацияларды ашуға, стандартты емес жолдарды іздеуге және шектеулер арасындағы тепе-теңдікті іздестіруге мүмкіндік береді, сондай-ақ оқушыларға олардың салаларында құрметті мамандарға өз ұсыныстарын сенімді түрде ұсынуға мүмкіндік береді.

«Кемел Кәсіпкер» өткізілуі  ИнЕУ-де: 16 сәуірде

Командалар үшін тіркелу сілтемсі: https://goo.gl/hh9SME

Чемпионат жеңімпаздары  BigIdeasCamp Жазғы кәсіпкерлік лагерге қатыса алады.

BigIdeasCamp –бұл апта демалыс. Кәсіпкерлік дағдыларды дамыту бойынша жоғары деңгейлі жұмыс. BigIdeasCamp-де 120 сағат қарқынды жұмыс, тренинг, мастер-класс, қонақ дәрістер, тәлімгерлермен жұмыс істеу және «отыру және жасау» режимінде практикалық сабақ өтеді.

Чемпионаттың төрешілері ретінде шақырылған сарапшылар, аймақтық кәсіпкерлер, компания қызметкерлері, сондай-ақ серіктес оқу орындарының басшылығының өкілдері қатысады.

Қатысушыларға арналған критерийлер мен қосымша ақпаратты осы жерден табуға болады.

Данияр Бексултан, координатор чемпионата,
8-707-3555-325, daniyar.bexultan@gmail.com