ИнЕУ оқытушылары оқушыларға үлкен бизнеске жылдам бастау туралы қызықты айтып берді. » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ оқытушылары оқушыларға үлкен бизнеске жылдам бастау туралы қызықты айтып берді.
31 января 2022

ИнЕУ оқытушылары оқушыларға үлкен бизнеске жылдам бастау туралы қызықты айтып берді. Олардың шеберлік сабағы Павлодар қаласының оқу-өндірістік комбинатында өтті. Қала мектептерінің жоғары сынып оқушылары және олардың оқытушылары қатысты.

ИнЕУ ғалым-оқытушылары, экономика ғылымдарының кандидаттары – профессор Сергей Беспалый және доцент Людмила Давиденко балаларға біздің ЖОО-да табысты студенттер үлгісінде өздерінің шығармашылық, ғылыми және кәсіпкерлік қабілеттері мен идеяларын қалай іске асыру керектігі туралы айтып берді.

Тыңдаушыларды стартап-жобаларды дамыту, бизнес-идеяларды генерациялау, жастар ғылымын, кәсіпкерлікті қолдау және біздің университет ұсынатын басқа да көптеген мүмкіндіктер қызықтырды.

Кездесу тез өтті. Біздің оқытушылар ОӨК-де мұғалімдермен және оқушылармен тағы да кездесуге келісті және №42 мектепке баруға шақыру алды. Балаларды ИнЕУ-де оқытылатын IT, инженерия, биотехнология мамандықтары қызықтырды.

Сергей Беспалый атап өткендей: «Ынтымақтастықты жалғастыру және нығайту қажет! Балалардың университеттерде оқуын жалғастыруға қызығушылық танытқаны өте жақсы!»

Профессор Сергей Беспалый мен доцент Людмила Давиденконың материалдарынан.