№ 9 орта мектепте ИнЕУ күні өтті! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » № 9 орта мектепте ИнЕУ күні өтті!
03 марта 2020

№ 9 орта мектепте ИнЕУ күні өтті!

ИнЕУ-дің оқытушылары туған қаласынан тысқары жерде орналасқан № 9 орта мектепте студенттердің республикалық және халықаралық жарыстар мен олимпиадаларға қатысуы мен жеңістерінің арқасында кәсіби бағдар беру жұмыстарын жүргізді. Осыған байланысты біздің сапарымыз ерекше маңызды болды. Жасыратыны жоқ, кез-келген университет пен колледж осындай белсенді балаларды өздерінің ізденушілері ретінде көргісі келеді.

Мектеп қабырғасында жүрген кезімізде бізді директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Т.Мақанова ертіп жүрді. Ол студенттердің болашақ мамандығы мен белгілі бір университетте білім алудың артықшылығы туралы тікелей біле алатын жағдайдағы осындай іс-шаралардың маңыздылығын атап өтті. Толқын Жартайқызы алдағы уақыттағы оқу-тәрбие үрдісінің жоспарларымен бөлісті. Жоспарға оқу орындарының, мамандандырылған орталықтардың өкілдерімен кездесулер, мысалы, «Жастар бастамаларын дамыту орталығы», біздің университет «Рухани Жағыры» мемлекеттік бағдарламасы аясында серіктестік жасайды, сонымен қатар аймақтағы жастар кәсіпкерлігін дамытады.

Қазір мектептерде COP және NCO жазатын уақыт келді, сондықтан балаларға мамандықтарын өзгертіп, мансап жөніндегі кеңесшілермен болашақтары туралы сөйлесуге мүмкіндік алды. Көбісі ҰБТ тапсыратын тақырыптар туралы шешім қабылдады. ИнЕУ нарықта сұранысқа ие және сұранысқа ие білім беру бағдарламаларын ұсынады. Болашақ ізденушілер толтырған сауалнамаларды өңдегеннен кейін біз балалармен және олардың ата-аналарымен байланысуды жалғастырамыз!

Людмила ДАВИДЕНКО,
Экономика ғылымдарының кандидаты, доцент,