«Орда» дебат клубы » Инновациялық Еуразия Университеті
» » «Орда» дебат клубы
24 февраля 2022

«Орда» дебат клубы

⚔ Дәлелдеу, сендіру және жеңу - сіз «Орда» пікірсайыс клубында үйренесіз. Клуб ИнЕУ-де көптеген жылдар бойы жұмыс істейді. Оның командасы республикадағы үздік ондықтың қатарында.
Қатысушылар үлкен жетістіктерге жетуде. Соның бір жарқын мысалы – клуб төрағасының орынбасары Александр Петренко-Назарбаев Қорының стипендиаты. Ол көптеген пікірсайыс турнирлерінің қатысушысы және жеңімпазы. Өз көзқарасын қорғай білу – ақпарат дәуіріндегі ең маңызды дағды. Сіз саясаткер, адвокат, бизнесмен, жұмысшы немесе қарапайым көше баласы болсаңыз да. Сен өз ісіңді дәлелдей білуің керек. Өкінішке орай, бұл мектепте де, университетте де оқытылмайды. Бірақ «Орда» клубы бар, онда сіз риторика әдістерін ауызша спаррингте бұзудан, жұмыстан шығарудан немесе ұрудан қорықпай жасай аласыз.
- Сабақтар апта сайын өткізіледі, - дейді клуб төрағасы Владимир Голубин, «Құрылыс» мамандығының студенті. - Ең өзекті және көкейкесті тақырыптар талқылануда. Әркім өз пікірін білдіре алады және дәлелдер келтіре алады. «Орда» клубының жоспарында - ИнЕУ-де дебаттар өткізу және әртүрлі деңгейдегі дебаттық турнирлерге қатысу.
«Орда» клубына телефон / WhatsApp арқылы жазылыңыз: +7 701 366 12 73
Немесе ИнЕУ бас корпусының 102 кабинетінде.
ИнЕУ баспасөз қызметі