ИнЕУ-де университеттің 30 жылдығына арналған ашық дебат турнирі өтті » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ-де университеттің 30 жылдығына арналған ашық дебат турнирі өтті
26 мая 2021

ИнЕУ-де университеттің 30 жылдығына арналған ашық дебат турнирі өтті

ИнЕУ, ИнЕУЖК және ПМУ студенттері-5 команда қатысты, олардың 3-ін ИнЕУ-дің «Орда» пікірсайыс клубы көрсетті.

Қазылар алқасының рөлінде дебаттық турнирлерде үлкен тәжірибесі бар ИнЕУ оқытушылары мен студенттері болды. Қазылар алқасындағы жұмысы үшін Гүлмира Жаңабекқызы Әлназароваға ерекше алғысымды білдіремін.

Турнир ойындары американдық парламенттік формат бойынша өтті. Командалар палаталарға бөлінді, олардың әрқайсысы үш раунд ішінде өз шешімдерін қорғады. Қарарлардың тақырыптары жоғары білім беруді дамыту, патриоттық тәрбие, сөз бостандығы, экономикалық және экологиялық даму мәселелеріне қатысты болды.

- Турнирдің барлық матчтары табанды және жауынгерлік болды, - деп атап өтті қазылар алқасының төрағасы Александр Патрушев.

Дебат қорытындысы:
🥇 1 орын - құрамына Игорь Горячев (ПМУ) және Владимир Мочанов (ИнЕУ) кіретін пікірсайысшылар командасы.
🥈 2 орын ИнЕУ командасында қалды (Александр Петренко, Вадим Бердников).
🥉 3 орынды екі команда бөлді: ИнЕУЖК (Айым Байгал, Руфина Әбішева) және ИнЕУ (Дарина Ходько, Наталья Лупий).

Пікірсайыс жеңімпаздарды құттықтаймыз! Сіздерге жаңа жеңістер тілейміз!

ИнЕУ баспасөз қызметі