ИнЕУ дебатерлері республикалық турнирде өнер көрсетті! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ дебатерлері республикалық турнирде өнер көрсетті!
11 июня 2021

ИнЕУ дебатерлері республикалық турнирде өнер көрсетті!

5-6 маусым күндері Алматыда «Nur Otan» партиясының ауыспалы кубогына арналған дебаттық турнир өтті. ИнЕУ-ден «Орда» дебат клубының қатысушылары Александр Куликов пен Дарина Ходько қатысты. Екеуі де бірінші курс студенттері, олар үшін бұл деңгейдегі турнирлерге қатысудың алғашқы тәжірибесі болды.

Пікірсайысқа еліміздің барлық өңірінен 40 команда қатысты. ИнЕУ студенттері орыс лигасындағы ең мықты ондыққа кірді. Пікірталас тақырыптары өзекті болды: әлемнің онлайн режиміне толық көшуі, барлық қазақстандықтарды міндетті түрде вакцинациялау, ел мектептерінде буллингтің алдын алу бойынша тиімді тәсілдерді әзірлеу және т. б.

- «Біздің команда үшін, басқалар сияқты, бұл турнир өте жақсы тәжірибе болды деп ойлаймын. Ойын форматтарының әртүрлілігі ойыншыларды жағдайды тез бағалауға және ойын жүргізудің дұрыс тактикасын таңдауға мәжбүр етті», - дейді команда жетекшісі Александр Куликов. - Турнирге қатысуға мүмкіндік бергені және дебаттық қозғалысты қолдағаны үшін университетке алғысымды білдіргім келеді. Менің ойымша, бұл күндері пікірсайыс матчтарында, турнирлерде алған дағдылар өте маңызды.

Турнирдің барлық қатысушылары «Alpha Academy» компаниясынан сертификаттар алды.

Естеріңізге сала кетейік, ИнЕУ-де «Орда» пікірсайыс клубы жұмыс істейді. Оның жиналыстары сейсенбі күні 16:30-дан 18:00-ге дейін 102-кабинетте өтеді.

Барлық сұрақтар бойынша пікірсайыс клубының төрағасы Александр Петренкоға хабарласыңыз: +7 705 405 2943

ИнЕУ баспасөз қызметі
(МК "Жас Отан"