Құрметті Павлодар қаласының тұрғындары! 5 наурызда «Саяжай технологиялары» атты тегін курсы басталады! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Құрметті Павлодар қаласының тұрғындары! 5 наурызда «Саяжай технологиялары» атты тегін курсы басталады!
16 февраля 2022

Оқу мерзімі-бір жарым ай. Сабақтар Павлодарда Ломов көш. 45-те орыс және қазақ тілдерінде өтеді. Тыңдаушылар сертификаттарға ие болады.
Телефон арқылы жазылу: 8 (7182) 67-30-75
Сілтеме бойынша сауалнаманы толтырыңыз: https://forms.gle/KXw5yHz1u94S6fkm9
Онда сіз курста не білгіңіз келетінін көрсетіңіз.
«Саяжай технологиялары» курсын бағбандарға және үй маңындағы шаруашылықтардың иелеріне ғылыми-әдістемелік көмек көрсету үшін Инновациялық Еуразия университеті іске қосады. Мақсаты: тұрғындарды жеміс және көкөніс дақылдарын өсірудің заманауи технологияларына үйрету және біздің аймақ жағдайында экологиялық қауіпсіз өнім алу.
Курсты университет профессорлары әзірледі. Қала тұрғындары ғалымдардың дәрістерін тыңдап, оларға сұрақтар қоюға ерекше мүмкіндік алады. Өңір үшін өзекті тақырыптар қозғалады:
-Бақша учаскесін ландшафтық ұйымдастыру;
-Өсімдіктердің ерте сорттарын отырғызу техникасы мен технологиялары;
-Ағаш және бұта дақылдарының саңырауқұлақ аурулары;
-Көкөніс және жеміс-көкөніс дақылдарының зиянкестерімен күрес;
-Үй жанындағы және саяжай учаскелерінде тамшылатып суару.
Курс ИнЕУ өткен жылы іске қосқан «Күміс университет» жобасы аясында ұйымдастырылды. Алдыңғы «Жасы үлкен адамдарға арналған Цифрлық сауаттылық» курсы үлкен толқулар тудырды және бүкіл елге қатты әсер етті. «Ел технологиялары» сұранысқа ие болады деп үміттенеміз.
Жақында жазғы маусым! Оны жемісті етейік!

ИнЕУ баспасөз қызметі