Білім беру мүмкіншіліктерін кеңейтеміз! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Білім беру мүмкіншіліктерін кеңейтеміз!
26 октября 2020

Білім беру мүмкіншіліктерін кеңейтеміз!

«Ветеринарлық санитария» білім беру бағдарламасына қатысқан ИнЕУ студенттері «INTRODUCCIÓN A LA FORMACIÓN DE UN CICUAL (HE)» онлайн-курсынан өтіп, сертификаттар алды.

Біздің университетіміздің бес студенті «INTRODUCCIÓN A LA FORMACIÓN DE UN CICUAL» онлайн-курсынан сәтті өтті, емтихан тестін жақсы тапсырып, бейресми білім беру нәтижелері бар сертификат алды.

«Ветеринарлық вирусология» курсын ветеринария ғылымдарының кандидаты, профессор Т.И. Урюмцева әзірледі, ол «CANVAS» платформасын қолдана отырып, «ветеринарлық санитария» мамандығының 3 курс студенттерін биоэтикаға, жануарларға күтім жасау заңнамасына және оларды вирусология бойынша зерттеулерде қолдануға үйретті.

ИнЕУ баспасөз қызметі
(«Өнеркәсіптік инжиниринг және дизайн» кафедрасының профессоры Т.И. Урюмцеваның ақпараты бойынша)