ИнЕУ ректоры: «Егемен Қазақстан үшін батыл идеяларды іске асырамын» » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ ректоры: «Егемен Қазақстан үшін батыл идеяларды іске асырамын»
01 декабря 2021

ИнЕУ ректоры: «Егемен Қазақстан үшін батыл идеяларды іске асырамын»

Қазақстанның жүрегі-Нұр-Сұлтанда партия билеттерін тапсыру салтанаты өтті. Достық қатарға көрнекті ғылым, өнер қайраткерлерін, қоғам қайраткерлерін, ірі ұйымдардың басшыларын «Nur Otan» басқарушы фракциясы төрағасының орынбасары Бауыржан Байбек қабылдады.

Рәсім Тұңғыш Президент күні және Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні қарсаңында ерекше болды. Еліміздің барлық 14 өңірінің өкілдері жиналды. Павлодар облысынан – Инновациялық Еуразия университетінің ректоры-Анастасия Алиясова. Айта кетейік, ЖОО басшысы «Nur Otan» партиясының жаңа шақырушыларының бірі болды.

- Біз Ұлт Көшбасшысы Нұрсұлтан Назарбаевтың «Мемлекеттіліктің жеті тірегі» деп аталатын қағидаттарының жиынтығын талқыладық. Олар жақында «Nur Otan» партиясы Саяси кеңесінің кеңейтілген отырысында жарияланды. Тәуелсіздіктің мерейтойлық жылында мемлекет қол жеткізген жетістіктерімен мақтана алады. Олар айтарлықтай, - дейді Инновациялық Еуразия университетінің ректоры Анастасия Алиясова.

Айта кетейік, Nur Otan халық партиясы деп аталады. Бүгінгі таңда оған миллионнан астам адам кіреді. Олардың әрқайсысы өз елін жақсырақ етуге тырысады. Ең ірі саяси ұйым сенімді-күш бірлікте.

- Қуатты, табысты мемлекет құрылды, біртұтас қоғам қалыптасты, реформаларды іске асырудың дәйектілігі тиімді, берік экономикалық жүйе құруға мүмкіндік берді.  Біз көріп отырған нәтижелер - бұл жоғары білім беру жүйесі, денсаулық сақтау және басқа да салалар деңгейінің артуы, халықаралық деңгейдегі белгілі жеңістер, - деп атап өтті ИнЕУ ректоры Анастасия Алиясова.

Партия билеттерін табыстау салтанатты рәсімінде мемлекеттің болашағы, оның тұрақтылығы мен гүлденуі жиналғандардың әрқайсысына тікелей байланысты екені атап өтілді. Сонымен қатар, «Nur Otan» ХДП-ның жаңа мүшелері Қазақстан Республикасының игілігі үшін аянбай еңбек етуге дайын екендіктерін айтты.

- Еліміздің ең ірі жетістіктері, бейбіт аспан, дұрыс позиция, стратегиялық бағыт таңдалғанын куәландырады, және бүгін, Жоғары білім өкілі ретінде, мен бізді одан әрі нығайтатын және егемен Отанымыздың дамуына, гүлденуіне ықпал ететін идеяларды жүзеге асырамын, - деп қосты ИнЕУ ректоры.

Партия мүшелері партия басшылығына салтанатты қабылдау мен жылы лебіздері үшін алғыс білдірді. Көрсетілген сенімді іспен ақтауға уәде берді.

ИнЕУ баспасөз қызметі