ИнЕУ студенттерін кәсіби бағдарлауды «Қазақстан алюминийі» АҚ қызметкерлері жүргізді. » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ студенттерін кәсіби бағдарлауды «Қазақстан алюминийі» АҚ қызметкерлері жүргізді.
25 октября 2021

ИнЕУ студенттерін кәсіби бағдарлауды "Қазақстан алюминийі"АҚ қызметкерлері жүргізді. @aluminium_of_kazakhstan

Айта кету керек, ИнЕУ-де жылу энергетикасы, электр энергетикасы, ТМҚ, металлургия, машина жасау сияқты білім беру бағдарламалары бойынша өнеркәсіп аймағына қажетті мамандар даярланады.
Кездесу бағдарламасында ақылы тәжірибеге сертификаттар ойнатылды, викториналар, кофе-брейк ұйымдастырылды.
ИнЕУ түлектері бүгінгі таңда облыстың ірі қала құраушы кәсіпорындарында табысты жұмыс істейді
ИнЕУ баспасөз қызметі