Марал Айтмағамбетова мен «Знай медиа!» жобасының командасын жеңісімен құттықтаймыз! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Марал Айтмағамбетова мен «Знай медиа!» жобасының командасын жеңісімен құттықтаймыз!
27 сентября 2021

ИнЕУ @ph_and_j журналистика кафедрасының оқытушысы Марал Айтмағамбетованың басқаруындағы команданың жұмысы Орталық Азияда медиасауаттылықты ілгерілету бойынша үздік жобалардың бірі болып танылды.
Ол «Знай медиа!» білім беру жобасы үшін «Media camp fest 2021» Орталық Азия медиа фестивалінің дипломымен марапатталды.»: оқушылар мен студенттер арасындағы пікірталас».
«Знай медиа!» жобасы жарты жыл онлайн форматта бүкіл Қазақстан бойынша өтті. Ол қазақстандық студенттер мен оқушыларға арналған медиасауаттылық мектебін және аймақаралық ашық дебат турнирін қамтыды.
Жобаның аудиториясы орта есеппен 12-ден 22 жасқа дейін болды. Ақпараттық кездесулерге 600-ге жуық ұлдар мен қыздар қатысты. 15% өздерін блогерлерге немесе болашақ журналистерге жатқызды.
Жоба #USAID және @internewskz қолдауымен жүзеге асырылды.
Марал Айтмағамбетованы @Maralaitm және «Знай медиа!» жобасының командасын @debate.kz! жеңіспен құттықтаймыз.

ИнЕУ баспасөз қызметі