Мектеп оқушылары мен студенттерді «Медианы біл!» атты ашық аймақаралық жастар пікірсайыс турниріне шақырамыз. » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Мектеп оқушылары мен студенттерді «Медианы біл!» атты ашық аймақаралық жастар пікірсайыс турниріне шақырамыз.
21 мая 2021

Жоғары сынып оқушылары мен студенттер! Сіздерді интернеттегі сауаттылық пен қауіпсіздік бойынша «Медианы біл» республикалық пікірсайыс онлайн-турниріне шақырамыз!

Жеңімпаздарға бағалы сыйлықтар, ал барлық қатысушыларға құнды білім беріледі! Сіз сыни және аналитикалық ойлауды дамытасыз, шындықты БАҚ пен әлеуметтік желілердегі жалған және манипуляциялардан ажыратуды үйренесіз!

Онлайн медиа-сауаттылық мектебінде пікірсайысқа дайындықтан өтесіз. Бұл Internews тренерлері - республикалық журналистер мен журфактардың оқытушыларының 5 қарқыны. Турнирдің төрешілері - тәжірибелі дебатерлер.

Жоба жетекшісі – Марал Айтмағамбетова, ИнЕУ «Тілдер, әдебиет және журналистика» кафедрасының аға оқытушысы.

«Медианы біл» жобасының мақсаты-ҚР өңірлерінде тұтынылатын медиаконтентті сыни бағалауға және ақпаратпен дұрыс жұмыс істеуге қабілетті медиасауатты көшбасшыларды дайындау.

Мына сілтеме бойынша қатысуға тіркеліңіз: https://taplink.cc/debat.kz
WhatsApp +7 705 760 91 99

Жоба Америка Құрама Штаттарының халықаралық даму агенттігі (USAID) арқылы көрсетілген және USAID қаржылық қолдауымен Internews жүзеге асыратын MediaCAMP Орталық Азия бағдарламасы аясында дайындалған американдықтардың көмегінің арқасында жүзеге асырылуда. Ақпараттық серіктес-Инновациялық Еуразия университеті.

ИнЕУ баспасөз қызметі