Мэтью Линцті қарсыалыңыз! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Мэтью Линцті қарсыалыңыз!
03 сентября 2021

Мэтью Линцті қарсыалыңыз!

Бүгіннен бастап ИнЕУ-де ағылшын тілін американдық Мэтью Линц үйретеді! Бүгін біздің жоғары оқу орнымызға АҚШ Елшілігінің өкілдері кезекті рет келді. ИнЕУ ректоры Анастасия Алиясова АҚШ елшілігінің Білім және мәдениет жөніндегі баспасөз атташесі Эмбер Аурамен одан әрі ынтымақтастықты талқылады.

- Біз АҚШ елшілігімен өте берік, тұрақты қарым-қатынас орнаттық. Бүгіннен бастап осы серіктестік аясында біздің студенттеріміз үшін американдық университеттің өкілі ағылшын тілінің оқытушысы ретінде жұмыс істейтін болады, - деді ИнЕУ ректоры Анастасия Алиясова.

Мэтью Линц - жас оқытушы. 2020 жылы Балтимордағы Мэриленд университетін бітірді, 2015 жылдан бастап оқумен қатар мигранттар мен олардың балаларына ағылшын тілінен сабақ берді. Сонымен, ол біздің студенттермен бірден ортақ тіл табысатынына сенімдіміз. Студенттер, ағылшын тілінің деңгейін көтеруге және дұрыс айтылым қоюға мүмкіндік алыңыз!

Кездесу барысында ИнЕУ ректоры табысты студент моделі көптеген құрамдас бөліктерден тұратынын атап өтті. Олардың бірі - шет тілін білу. ЖОО-ның міндеті - еңбек нарығында тек Қазақстанда ғана емес, шетелде де сұранысқа ие болатын бәсекеге қабілетті мамандарды даярлау.

Сонымен қатар, бүгінгі таңда ИнЕУ-де АҚШ елшілігімен бірге бірқатар жобалар жүзеге асырылуда. Олардың бірі - Павлодар мектептерінің мұғалімдерін STEM-оқыту жұмысы аяқталуда. Өңір әйелдеріне арналған жаңа Бизнес-академия ашылуда. Онда әділ жыныстың өкілдері кәсіпкерлік дағдыларды игеріп, сонымен қатар өз стартапын қаржыландыруға қол жеткізе алады.

ИнЕУ баспасөз қызметі