"Educating a Global Citizen: Learning beyound English" - Әлем азаматының тәрбиесі: ағылшын тілімен тану. Халықаралық ғылыми-практикалық конференция » Инновациялық Еуразия Университеті
» » "Educating a Global Citizen: Learning beyound English" - Әлем азаматының тәрбиесі: ағылшын тілімен тану. Халықаралық ғылыми-практикалық конференция
25 апреля 2019

Павлодарда алғаш рет!

Қазақстан Республикасының ағылшын тілі мұғалімдерінің ұлттық қауымдастығы Инновациялық Еуразия университетімен бірлесе отырып, «Жаһандық азаматтарды тәрбиелеу: Ағылшын тілін үйрену» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясын өткізеді - «Азаматтықты үйрету: ағылшын тілін тану».
2019 жылдың 26-27 сәуірінде Инновациялық Еуразия университетінің негізінде химия биологиясының Назарбаев Зияткерлік мектебімен бірлесіп ағылшын тілі мұғалімдері мен мұғалімдерінің кәсіби біліктілігін арттыру, озық оқыту әдістерін қолдану бойынша тәжірибе алмасу және халықаралық ғылыми-практикалық конференция өткізіледі. Сондай-ақ, жаңа жаһандық мүмкіндіктер мен тәуекелдер контекстінде тілдік білім беру мәселелері бойынша кең ауқымды мәселелер талқыланады.
Конференция АҚШ-тың Қазақстандағы Елшілігінің ағылшын тілі бағдарламалары бойынша Аймақтық бюросының, Оксфорд Университеті Баспасөзінің, «Альраминь» ЖШС-нің, «InteRess Cntral Asia», Linguagrad Тілдік Академиясының мен InterPress ЖШС және Macmillan Education Kazakhstan, Pearson ЖШС-нің әдістемелік қолдауымен ұйымдастырылды.
Конференцияға пленарлық отырыстар, тақырыптық бөлімдер, мастер-кластар, постердік презентациялар және дөңгелек үстелдер кіреді.

Негізгі баяндамашылар арасында шетелдік және отандық сарапшылар:

• Dr. Rosa Aroson, Ағылшын тілінің  маманы, АҚШ мемелекеттік департаменті;
  • Sarah Rogerson - Баға бойынша директор, Оксфорд университеті,
  • Dr. Timothy R. Collins - ағылшын тілінің бағдарламалары аймақтық кеңсенің директоры, Нұр-Сұлтандағы АҚШ елшілігі,
  • Rob Dean - ағылшын тілін оқыту бойынша халықаралық консультанты, Pearson баспасының өкілі;
  • Татьяна Зенкова - Павлодар мемлекеттік университет профессоры, Асия Сульккарнаева - Нұр-Сұлтан қ. М.Ломоносов атындағы ММУ филиалының профессоры.

Конференция қатысушылары арасында республиканың түрлі қалаларынан, сондай-ақ бірқатар шет елдерден ғалымдар, оқытушылар, ағылшын тілінің мұғалімдері бар.

Конференция 26 сәуірде мына мекен-жай бойынша өтеді: Павлодар қ., Ломов көшесі, 45, акті залы, 10-нан 14 сағатқа дейін.

Конференцияның келесі жұмысы келесі секцияларда өтеді:

1. Ағылшын тілін оқыту мәселелеріне инновациялық тәсіл
  2. Ағылшын тілі мұғалімінің Қазақстандағы заманауи білім беру жүйесіндегі рөлі
  3. Кәсіпкерлік ағылшын тілі сабағында кәсіптік дағдыларды дамыту құралы ретінде инновациялық әдістер
  4. Альтернативті бағалау: жеке өсу үшін проблемалар мен шешімдер
  5. Мультимедиялық қосымшалар балама тілдік оқыту құралы ретінде.
  6. Зерттеу пәні және тілі: болашақ кәсіби өсу үшін кәсіби дағдылар
  7. Ағылшын тілін үйренуде 21 ғасыр дағдыларын дамыту
  8. Оқудан тыс іс-шаралар ағылшын тілін үйренуде тиімді құрал
  9. Әйелдер мұғалімдерінің мүмкіндіктерін кеңейту.

Конференция қорытындысы бойынша материалдар жинағын шығару қарастырылған.

Конференцияның ұйымдастырушы комитетінің төрағасы – Татьяна Летяйкина,
«KazTEA»
Қазақстан Республикасының ағылшын тілінің оқытушылары
мен мұғалімдердің қауымдастығы  түрінде заңды тұлғалардың қоғамы