ИнЕУ түлегі ең жақсы дене шынықтыру мұғалімі атанды! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ түлегі ең жақсы дене шынықтыру мұғалімі атанды!
07 февраля 2020

ИнЕУ түлегі ең жақсы дене шынықтыру мұғалімі атанды!

Павлодарда «Дене тәрбиесінің үздік оқытушысы-2020» қалалық байқауының қорытындысы шығарылды. Біздің түлек үздіктер қатарына кіреді!

Үш күн бойы 23 дене шынықтыру мұғалімі өздерінің білімдері мен тәжірибелерін көрсетті. Байқаудың шарттарының бірі сабақты бейтаныс сыныпта өткізу болды, деп хабарлайды Павлодар.

«Біз конкурстың мақсаты - педагогикалық жұмыс тәжірибесін тарату, ынталандыру және ынталандыру, мұғалімдердің кәсіби шеберліктерін қолдау», - деп түсіндірді білім бөлімінде.

Білім бөлімінің хабарлауынша, жарыстың бас жүлдесін 12 жыл жұмыс істейтін №1 мектептің дене шынықтыру пәнінің мұғалімі Саят Қизат алды. Ұлттық спорт төрешісі.

Бірінші орынды ИнЕУ-дің дене шынықтыру және спорт мамандығының түлегі Денис Гольцер, екінші орынды мұғалімдер Қанат Тезекбаев, Николай Петухов, Владимир Шибаков, үшінші орынды Бекболат Каржасов, Қалибек Қуан, Тимур Ершин алды.

- «Шабыт» номинациясы бойынша жеңімпаздар Игорь Власенко, здемпаз - Нұржан Муслим, Тулимгер устаз - Қанат Тезекбаев болды. Байқау жеңімпаздары мен жүлдегерлері білім бөлімінің мақтау қағаздарымен және қаланың облыстық байқауда қатысуға мүмкіндігі болды », - деп хабарлады білім басқармасынан.

Біздің түлегіміз Денис Гольцерді жарыстағы жеңісімен шын жүректен құттықтаймыз, студенттерге жаңа жеңістер мен жетістіктер тілейміз!

Сайт материалдары бойынша pavon.kz