ИнЕУ еріктілер жылына арналған «АҚҚАЛАЛАР ШАЙҚАСЫНА» шақырады! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ еріктілер жылына арналған «АҚҚАЛАЛАР ШАЙҚАСЫНА» шақырады!
06 января 2020

ИнЕУ еріктілер жылына арналған «АҚҚАЛАЛАР ШАЙҚАСЫНА» шақырады!

«Snowmen fight» облыстық шығармашылық байқауы - бұл «VOLUNTEER 2020» сөзіне салынған авторлық аққаларады жасаудағы ашық сайыс.

«Snowmen fight» шығармашылық байқауы - бұл авторлық аққалаларды жасаудағы ашық сайыс, «VOLUNTEER 2020» сөзі жазылып, квадрокоптермен түсіріледі.

Жарысқа бес адамнан тұратын 20 команда қатысады. 10-11 сынып оқушылары, колледж және ЖОО студенттері шақырылады.

Назар аударыңыз! Қарды ұйымдастырушылар ұсынады, қалған барлық аксессуарлар, киім немесе қар бояулары өзімен бірге алып келеді. Жынысы, түсі, жасы, сипаты Snowmen қатысушылардың қиялымен ғана шектеледі: Стандартты емес материалдар мен қар мүсіндеу тәсілдерін пайдалану құпталады.

Нәтиже: бұл кем дегенде бір жарым метр бойы өте оң және таңғажайып аққалалар болуы керек, кем дегенде көрген адамның суретке түскісі келетіндей.

Байқаудың жүлде қоры 150 000 теңге!

1 орын-50 000 тг. (сертификат);

2 орын-25 000 тг. (сертификат);

3 орын-15 000 тг. (сертификат);

Бес номинация бойынша-60 000 тг. (сертификаттар);

«Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімі» ММ қолдауымен.

«Snowmen fight» қатысу үшін өтінімдер 13 қаңтарға дейін мына электрондық мекен-жайға қабылданады: nach.kdm@ineu.kz, анықтама телефондары: 8(718)2-67-30-57, 8(708) 825-59-51 ИнЕУ Жастар ісі жөніндегі комитеті.

Конкурсты өткізу күні: 15 қаңтар

Уақыты: сағат 12:00

Орны: Инновациялық Еуразия университетінің алаңы (Ломов көшесі, 45 к1).

Конкурстың ережелерімен осы жерде таныса аласыздар.

Біз сізді күтеміз!

Жастар ісі жөніндегі Комитет