«Коронавирустық инфекцияның алдын-алу» тақырыбындағы дәріс » Инновациялық Еуразия Университеті
» » «Коронавирустық инфекцияның алдын-алу» тақырыбындағы дәріс
06 февраля 2020

«Коронавирустық инфекцияның алдын-алу» тақырыбындағы дәріс

ИнЕУ-де студенттер мен оқытушылардың Павлодар облысы денсаулық сақтау департаментінің өкілімен кездесуі.

Коронавирустық инфекцияның алдын-алу бойынша лекцияны жұқпалы аурулар бойынша маман Айгүл Төлегенқызы Мутушева жүргізді, «НУО МОФ» ЖК персоналды медицина және педиатрия кафедрасының ассистенті.

Студенттер мен оқытушыларға белгілері, алдын алу шаралары, коронавирустық инфекцияға күдік тудыратын шаралар туралы айтылды. Сонымен қатар олар жұқтырған науқастарға медициналық көмек көрсету алгоритмін енгізді.

Жиналғандар ақпаратты мұқият тыңдап, содан кейін өздерін қызықтырған сұрақтарын қойды. Шұғыл сұрақ туындады: «Коронавирусты Aliexpress веб-сайтынан сәлемдемелер арқылы жіберуге бола ма?». Біз мазасызданған және осы сұрақты қойған барлық адамдарды қуантуға асығамыз - жоқ, денеден тыс коронавирус бірнеше күн ішінде өледі және дезинфекция арқылы оңай жойылады.

Құрметті әріптестер мен студенттер, егер қандай да бір себептермен сіз бүгінгі дәріске қатыса алмасаңыз, біз сіздерді осындай дәрісті ертең сағат 14: 20-да ИнЕУ-дің конференц-залында өткізуге шақырамыз (Ломова 45).

ИнЕУ-дің баспасөз қызметі