«Университеттің үздік оқытушысы-2019» республикалық байқауындағы жеңіс! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » «Университеттің үздік оқытушысы-2019» республикалық байқауындағы жеңіс!
01 января 2020

«Университеттің үздік оқытушысы-2019» республикалық байқауындағы жеңіс!

Профессор Шолпан Шапиқызы Хамзина мен Айнагүл Кенжешқызы Оспанованы 2019 жылғы "Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы" республикалық конкурсында жеңіспен құттықтаймыз!

ИнЕУ-дің екі профессорына Айнагүл Оспанова мен Шолпан Хамзина 2019 жылы "ЖОО үздік оқытушысы" атағы берілді. Олар Қазақстанның жоғары оқу орындарының 200 үздік оқытушылары қатарына енді. Бұл құрметті атаққа еліміздің 81 ЖОО-нан 471 маман үміткер.
ҚР Білім және ғылым министрлігінің комиссиясы Үміткерлердің жұмыс жоспарының орындалуын, оқулықтарды, монографияларды, оқу құралдарын әзірлеуді, шет тілдерінде онлайн-курстардан өтуді, сыбайлас жемқорлық бұзушылықтарының жоқтығын ескереді.
Бұл атақ жоғары оқу орындарының оқытушыларына ғылыми-зерттеу жұмыстары мен біліктілігін арттыру үшін әлемнің жетекші университеттерінде тағылымдамадан өтуге мүмкіндік береді.
Айнагүл Оспанова - "ауыл шаруашылығы және биоресурстар"кафедрасының меңгерушісі.
Шолпан Хамзина - "Қоршаған орта және химиялық технологиялар"кафедрасының меңгерушісі.
Құрметті атағымен құттықтаймыз!

ИнЕУ баспасөз қызметі