ИнЕУ студенттері қалалық есірткіге қарсы квестте екінші орын иеленді! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ студенттері қалалық есірткіге қарсы квестте екінші орын иеленді!
14 июня 2021

ИнЕУ студенттері қалалық есірткіге қарсы квестте екінші орын иеленді!

12 маусым Халықаралық нашақорлыққа қарсы күрес күні қарсаңында Павлодарда «Біз өмірді таңдаймыз, есірткіге жол берме!» атты квест-ойыны өтті.

Ұйымдастырушылар: Павлодар облысы полиция департаментінің есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл басқармасы және Павлодар қаласының ішкі саясат бөлімі.

Квестке қаланың үш университетінің командалары қатысты. ИнЕУ командасын он белсенді студент таныстырды.

Квест барысында әр команда жеті станцияда белгілі бір тапсырмаларды орындап, қосымша көмекші сөздер арқылы, ойын соңында шартты «есірткі сатушыны» табуға көмектесетін кеңестер алды.

Нәтижесінде «ToU» командасы жеңіске жетті, біздің студенттер тобы екінші орынға ие болды.

Командалар кубоктармен және алғыс хаттармен, ал команданың үздік ойыншылары туристік ұйымының Баянауыл демалыс аймағына 1 күнге жолдаманы сыйға тартты. ИнЕУ командасының капитаны Александр Петренконы үздік деп таныды.

Жүлдегерлерді құттықтаймыз және оларға зор табыс тілейміз!

ИнЕУ баспасөз қызметі