Үздік спортшылар ИнЕУ-де оқиды! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Үздік спортшылар ИнЕУ-де оқиды!
05 января 2021

Үздік спортшылар ИнЕУ-де оқиды!

Shaiba.kz сайты Pro Hokei Ligasy маусымының бірінші жартысындағы үздік қақпашылардың авторлық рейтингін ұсынды. Көшбасшылар арасында ИнЕУ «Спорт және дене шынықтыру» кафедрасының студенттері Никита Бояркин мен Демид Еремеев бар!

ФКиС 202с тобының студенті Никита Бояркин рейтингтің бірінші қатарын алды. Ол туралы жүз пайыз сеніммен айтуға болады: «Бала кезінен «Сарыарқа» үшін». Ол «Жастықтан» негізгі командаға дейінгі барлық жолды жүріп өтті, сонымен қатар үш жасөспірімдер әлем чемпионаттарында ұлттық құраманың қақпасын қорғады. Никита Бояркин-еңбекқорлықтың эталоны. Осы маусымда ол негізгі ойыншы позициясында ұсынылған және жаттықтырушылардың шешімін толығымен ақтап отыр. Чемпионаттың бірінші кезеңінде қақпашы «сары-қара» формада 18 матч өткізіп, 13 жеңіске жетті, бір матч үшін орта есеппен 1,7 шайбаны өткізіп жіберді. Ең бастысы, оның активінде алты «құрғақ» матч бар. Ол «Торпедоға» қарсы екі кездесуде ойнады, ал оның «құрғақ» сериясы 140 минут 30 секундқа созылды.

Ескерту: құрғақ матч («нөл» ойыны) - бұл хоккей кездесуі, онда екі қақпашы да қарсылас команданың шабуылдарын сәтті жеңіп, бірде-бір команда гол соға алмағандығын білдіреді.

Рейтингтің 5 жолында ФКиС 402 тобының студенті Демид Еремеев тұр. Осы маусымда хоккейші «Теміртау» командасында өнер көрсетеді. Өткен маусымда ол плей-оффта «Сарыарқа» командасында үш ойын өткізді. Қазақстан чемпионатында қақпашы 17 матч өткізді, оның командасы 10 рет жеңіске жетті, бір матчты «нөлге» ойнады. Орташа есеппен ол бір матчта 2,4 шайба жіберді. Дәл осы Демид Еремеев «Сарыарқаға» қарсы барлық төрт матчты ойнады. «Теміртау» үш рет жеңіске жетті, оның ішінде кипердің соңғы шептегі жұмысының арқасында.

Никита Бояркин мен Демид Еремеевті олардың нәтижелерінің жоғары бағалануымен құттықтаймыз, үлкен биіктерге, жаңа жеңістер мен жетістіктерге жетулеріне тілектеспіз! Біз сіздерді мақтан тұтамыз!

ИнЕУ баспасөз қызметі
(shaiba.kz сайтының ақпараты бойынша)