ИнЕУ студенттері жеңу біледі! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ студенттері жеңу біледі!
04 сентября 2020

ИнЕУ студенттері жеңу біледі!

ИнЕУ «Дене шынықтыру және спорт» білім беру бағдарламасының студенті Андрей Буяльский «Алматы» хоккей клубымен келісімшартқа қол қойды.

Андрей Буяльский - халықаралық дәрежедегі спорт шебері. Қазақстан чемпионатында жас шабуылшы «Теміртау» клубында ойнады. Қазақстан Республикасының Ашық чемпионатында барлығы 86 ойын өткізіп, 34 ұпай жинады. Жоғары хоккей лигасында Андрей 34 матчта "Сарыарқа" клубын қорғады. Чехиядағы жастар арасындағы әлем чемпионатында ол 7 матч өткізді және Финляндия құрамасының қақпасына лақтырылған шайбамен ерекшеленді. Соңғы төрт жылда Андрей Қазақстан жасөспірімдер мен жастар құрамасында өнер көрсетті. 2020 жылы ол ұлттық хоккей лигасының кеңейтілген жобасына кірді (ескерту. кәсіби командалардың лигада бірде-бір командамен белсенді келісім-шарты жоқ ойыншыларды таңдауының драфт-процедурасы). Жақында қазақстандық хоккейшінің құқығын «Югра» ханты-мансийлік клубы сатып алғаны белгілі болды. Бұл маусымда Андрей Буяльский «Алматы» үшін ойнайды, бірақ КХЛ - ВХЛ - МХЛ жүйесінде спортшы 28 жасқа толғанға дейін ханты-мансийлік «Югра» командасында қалады. Ойыншының көптеген спорттық жетістіктері бар, олардың ішінде:

• Жасөспірімдер арасындағы 2017 жылғы әлем чемпионатының күмісі, бірінші дивизион

• 2018 жылғы жастар арасындағы әлем чемпионатының алтыны, бірінші дивизион

• «Сарыарқа» құрамында жоғары хоккей лигасының чемпионы

Сонымен қатар, Андрей өзінің Instagram парақшасында жас хоккейшілермен тәжірибесімен бөліседі.

Біз Андрейге «Алматы» ХК құрамында жаңа жеңістер мен табыстар тілейміз!

ИнЕУ баспасөз қызметі