ИнЕУ-аккредиттелген! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ-аккредиттелген!

ИнЕУ-аккредиттелген!

Инновациялық Еуразия университеті 5 жыл мерзімге халықаралық институционалдық аккредиттеуден сәтті өтті.

Сыртқы аудит IQAA агенттігі әзірлеген бағдарламаға сәйкес жүргізілді. Сараптамалық топ сыртқы аудит барысында практика базаларына, оқу сабақтарына қатысып, өзін-өзі есеп беру ақпаратының университеттің және оның инфрақұрылымының нақты жай-күйіне сәйкестігіне талдау жүргізді.
Сондай-ақ, арнайы топ оқу-әдістемелік және ғылыми-зерттеу процестерін ұйымдастыру, материалдық-техникалық база, оның стандарттарға сәйкестігін анықтау туралы жалпы түсінік алуға мүмкіндік беретін визуалды тексеру жүргізді.

Сонымен қатар, университеттің құрылтайшысымен және басшылығымен, проректорлармен, деканмен, кафедра меңгерушілерімен, профессор-оқытушылар құрамымен, ғылыми - зерттеу орталықтарының басшыларымен, білім алушылармен, түлектермен және жұмыс берушілермен кездесулер өткізілді. Сарапшылар құрылымдық бөлімшелерді, ғылыми кітапхананы, Спорттық, бос уақыт және медициналық мақсаттағы объектілерді, тамақтану пункттерін тексерді.

Сарапшылар ИнЕУ-нің нақты, нақты тұжырымдалған миссиясы бар екенін атап өтті, онда ЖОО-ның мақсаты түсіндіріледі: Павлодар өңірінде зияткерлік, кәсіби және әлеуметтік-жауапты ұрпақты қалыптастыру. ИнЕУ өзін өңірдің әлеуметтік-мәдени өмірінің драйвері ретінде көрсетеді, білім беру сапасының қазіргі заманғы стандарттарына сәйкес көшбасшылардың жаңа буынын қалыптастыруға, Павлодар өңірінің дамуына үлес қосуға ұмтылады, бұл барлық фокус-топтармен сұхбат барысында расталды.

Университет жұртшылықты университеттің миссиясы, мақсаттары мен міндеттері, сапаны қамтамасыз ету саласындағы саясат туралы ақпараттандыруға көп көңіл бөледі. 2023 жылы Инновациялық Еуразия университеті Webometrics рейтингінде QS Asia University Rankigs 2024 рейтингіне алғаш рет кірді (2023 ж.).