Жеңіспен! » Инновациялық Еуразия Университеті
18 марта 2021

Жеңіспен!

Торайғыров университетінде Қазақстан республикасы тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай, наурыз мейрамы қарсаңында ұлттық рухани құндылықтардың ерекшеліктерін, салт-дәстүрін, әдет-ғұрыпын, ауыз әдебиетін дәріптеу мақсатында өткізілген «Дәстүрім мақтанышым» атты Павлодар өңірінде жоғары оқу орындарында білім алушы жастардың арасында өткізілген сайысқа, Инновациялық Еуразия университетінің журналистика және репортерлік ісі мамандығының 2 курс студенті Сьезбек Жансәри мен 1 курс студенті Ахат Сәния "Ізгілік тобы" болып қатысып, өз білімдерін ортаға салды.

Әділ-қазы мен көрерменнің ыстық ықыласына бөленіп, түрлі кезеңдерден сүрінбей өтіп, бас жүлдеге ие болды. Жеңімпаздарға жақсылық тілей отыра, толағай табыстарңыз көп болсын демекпіз!

ИнЕУ баспасөз қызметі