Нағыз кәсіпқойлар өмір бойы оқиды! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Нағыз кәсіпқойлар өмір бойы оқиды!
09 февраля 2021

Нағыз кәсіпқойлар өмір бойы оқиды!

«Нағыз кәсіпқойлар өмір бойы оқиды» - осындай ұранмен «Энергетика, металлургия және ақпараттық технологиялар» кафедрасының оқытушылары 2021 жылдың 18 қаңтарынан 05 ақпанына дейін «Торайғыров университет» IT-HUB HAO-да өткен «Қашықтықтан және аралас оқытудағы инновациялық білім беру технологиялары» атты біліктілікті арттыру курстарын аяқтады.

Биылғы жылы біліктілікті арттыру курстары барлық шеберлік сыныптарының онлайн көрсетілімдерін пайдалана отырып, жаңа форматта өтті. Іс-шараның бұл түрі қазіргі кезде өте өзекті болып шықты, мұнда бәрі бірдей таныс, күндізгі бөлімде оқуға мүмкіндіктері жоқ.

Оқыту бағдарламасы мазмұнды, мазмұнды, уақыт талаптарына жауап беретін, аралас және қашықтықтан оқытудың білім беру процесінде цифрлық технологияларды пайдалану бойынша оқытушылардың құзыреттілігін дамытуға бағытталған. Барлық дәрістердің лейтмотиві: қазіргі кезеңдегі мұғалімнің міндеті-студентті оқуға үйрету.

Семинарда оқытушыларды онлайн-режимде сабақ жүргізуге, бейнематериалдарды әзірлеуге және оқытуда әртүрлі Web-2.0 сервистерін пайдалануға үйретті.

Курс бағдарламасында тыңдаушылардың тікелей қатысуымен дәріс сабақтары, практикумдар, мастер-кластар көзделген, олар білім беру процесін басқару және бақылау процестерінде цифрлық технологияларды қолдану саласындағы білімді жақсартуға көмектесті.

Оқытудың ерекше форматына қарамастан, курстар ерекше көңіл-күйде өтті.
Курс жабылуында тыңдаушыларға 72 сағат көлемінде белгіленген үлгідегі біліктілікті арттыру туралы куәліктер табыс етілді.

ИнЕУ баспасөз қызметі
(«Энергетика, металлургия және ақпараттық технологиялар» кафедрасының оқытушысы
Шоклева Людмила Александровнаның ақпараты бойынша»)