Қайдарова Ләззат Қайыркенқызын қауымдастырылған профессор (доцент) ғылыми атағы берілуімен құттықтаймыз! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Қайдарова Ләззат Қайыркенқызын қауымдастырылған профессор (доцент) ғылыми атағы берілуімен құттықтаймыз!
25 января 2021

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы сапаны қамтамасыз ету комитеті төрағасының 2021 жылғы 22 қаңтардағы №42 «Ғылыми атақ беру туралы» бұйрығына сәйкес, экономика ғылымдарының кандидаты, «Бизнес және басқару» кафедрасының доценті Қайдарова Ләззат Қайыркенқызына 08.00.00 Экономика мамандығы бойынша қауымдастырылған профессор ғылыми атағы берілді.

Құрметті Ләззат Қайыркенқызы! Сізді шын жүректен құттықтаймыз, жаңа ғылыми жетістіктер, отбасында амандық және барлық бастамаларыңызға сәттілік тілейміз!

ИнЕУ консорциумының басшылығы мен ұжымы