Энергетик күнімен! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Энергетик күнімен!
20 декабря 2020

Энергетик күнімен!

ИнЕУ ұжымы мен студенттерінің құттықтауын қабыл алыңыз!

Желтоқсан айының әрбір үшінші жексенбісінде Қазақстанда электр және жылу энергиясы бар аспаптар мен аппаратураларды жылумен, жарықпен және қоректендіру көзімен қамтамасыз ету сияқты қатардағы азаматтар мен тұтастай мемлекеттің өмірінде осындай маңызды міндетпен байланысты еңбегі бар адамдардың кәсіби мерекесі – энергетика күні атап өтіледі.

Құрметті оқытушылар, студенттер, түлектер және «Энергетика, металлургия және ақпараттық технологиялар» кафедрасының серіктестері, сіздерді шын жүректен құттықтаймыз! Жан мен жүрегіңіздің энергиясы ешқашан таусылмасын, ал атқарып отырған жұмыстарыңыз әрқашанда жоғары бағаланады. Еңбекте табыс, зор денсаулық және отбасыларыңызға амандық тілейміз!

Сіздердің назарларыңызға «Энергетика, металлургия және ақпараттық технологиялар» кафедрасының студенттерінен бейнеқұттықтаулар ұсынамыз.

ИнЕУ баспасөз қызметі
(«Энергетика, металлургия және ақпараттық технологиялар» кафедрасының Instagram парақшасының материалдары бойынша)