«Инновациялық Еуразия университетінің хабаршысы» International Standard Serial Number халықаралық тізіліміне тіркелді. » Инновациялық Еуразия Университеті
» » «Инновациялық Еуразия университетінің хабаршысы» International Standard Serial Number халықаралық тізіліміне тіркелді.
14 октября 2020

«Инновациялық Еуразия университетінің хабаршысы» ғылыми журналы International Standard Serial Number, Paris ғылыми журналдарының халықаралық тізілімінде ресми тіркелген.

Біздің журналға баспа және электронды форматта жариялау үшін халықаралық Print ISSN және Online ISSN берілген. Бұл ҚР БҒМ-нің міндетті талаптарының бірін орындауды және журналда жарияланған мақалаларды халықаралық дерекқорларда индекстеуді қамтамасыз етеді.