Құрметті бітіруші топ студенттері, өткен жылдардың түлектері! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Құрметті бітіруші топ студенттері, өткен жылдардың түлектері!
08 мая 2020

Құрметті бітіруші топ студенттері, өткен жылдардың түлектері!

Сіздерді Инновациялық Еуразия университеті Консорциумы түлектерінің қауымдастығы қатарына енуге шақырамыз!

Бүгін ИнЕУ-дің бір бөлігі және серіктесі бола отырып, сіз өз университетіңіздің оқиғаларынан хабардар боласыз. Бұл болашақта альма матер қабырғаларында түлектердің жағымды кездесулерін өткізуге, тренингтерге және қонақ дәрістеріне қатысуға, бос жұмыс орындары туралы ақпарат алуға және т. б. мүмкіндік береді! ИнЕУ тарихын бірге жасайық, өйткені ЖОО-бұл сіздердің әрқайсыңыз, бірге біз бір үлкен командамыз!

Инновациялық Еуразия университеті консорциумының қауымдастығына кірудің барлық шарттарын келесі сайттардан көресіз: //vypusknik.ineu.kz немесе //ineu.edu.kz/associacija-vypusknikov.html

Құрметпен, ИнЕУ консорциумы бітірушілер Қауымдастығы

Кеңесінің төрайымы