Қостанайдағы DIARKAZ » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Қостанайдағы DIARKAZ
13 февраля 2020

Қостанайдағы DIARKAZ

Олардың негізінде КИНЕУ. Дулатова (Қостанай) ИнЕУ қызметкерлері кіретін «Қазақстандағы индустриалды автоматика мен робототехникаға арналған дуальды білім беру» (DIARKAZ) жобасы бойынша ұйымдастыру отырысын өткізді.

Осы "Kick of meeting" кездесуде формат университеттер арасындағы ынтымақтастықтың, сонымен қатар академиялық емес серіктестермен ынтымақтастық пен білім мен тәжірибе алмасудың маңызды мәселелерін талқылады.
Сондай-ақ, келіссөздерге Қазақстандағы Эразмус + ұлттық кеңсесінің директоры Шайзада Тасболатова, KINEU ректоры Марат Баяндин, жоба үйлестірушісі профессор Мирко Савич, шетелдік серіктестер профессор Милан Николич (Нови Сад университеті), Кристиан Шлеттер (Дуале Хочсчуле Баден-Вюртемберг) қатысты. Қазақстанның серіктес жоғары оқу орындарындағы әріптестер.
Осы кездесу аясында жобаға консультативтік бақылау жүргізілді.

Зерттеуші
Мунира Боқаева