ИнЕУ студенттері Нұр-Сұлтан қаласындағы экологиялық кәсіпкерлік конкурсында! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ студенттері Нұр-Сұлтан қаласындағы экологиялық кәсіпкерлік конкурсында!
01 ноября 2021

ИнЕУ студенттері Нұр-Сұлтан қаласындағы экологиялық кәсіпкерлік конкурсында!

4-7 қараша аралығында «ITeachMe» қоры Шеврон компаниясының қолдауымен Eco-skills эко-кәсіпкерлік бойынша республикалық конкурсын өткізеді.
Іріктеуге 300-ден астам адам қатысты, бірақ олардың 40-ы ғана іріктеудің үш кезеңінен өтіп, мәреге жетті. Олардың қатарында 3 курс студенттері Александр Петренко мен Владимир Голубин бар.
Оффлайн-лагерьге қатысқаннан кейін студенттер онлайн-оқуды жалғастырады, онда жасыл технологияларды қолдана отырып, өздерінің стартапын әзірлейді.
Конкурсқа студенттерді ИнЕУ профессоры, экономика ғылымдарының кандидаты С.В. Беспалый дайындады.
Құрамына Петренко Александр, Голубин Владимир, Никитина Юлия, Прохоров Егор, Кравчук Анастасия және Канавец Станислав кіретін Сергей Владимирович бастаған студенттер командасы Павлодар аймағында экологияны жақсартуға және БҰҰ-ның Тұрақты даму мақсаттарын орындауға бағытталған бірнеше жобаларды дайындауда.

ИнЕУ баспасөз қызметі