📈 «Университеттің стратегиялық көрінісі 2025: постковид дәуіріндегі трансформация» - бұл тақырыпта біздің университет басшыларына арналған екі күндік тренинг өтті. » Инновациялық Еуразия Университеті
» » 📈 «Университеттің стратегиялық көрінісі 2025: постковид дәуіріндегі трансформация» - бұл тақырыпта біздің университет басшыларына арналған екі күндік тренинг өтті.
06 сентября 2021

📈«Университеттің стратегиялық көрінісі 2025: постковид дәуіріндегі трансформация» - бұл тақырыпта біздің университет басшыларына арналған екі күндік тренинг өтті.

Пандемия планетадағы барлық адамдардың, кәсіпорындар мен ұйымдардың өміріне түзетулер енгізді. Карантин мәңгілік емес екені түсінікті. Бірақ постковидтік дәуірдегі өмір бұрынғыдай болмайды.

Білім беру бойынша сарапшы, э.ғ. к., ҚР 30-дан астам университетінің консультанты Гүлмира Қорғанбаева университеттің даму траекториясы қандай болуы тиіс, оның қандай проблемалары мен жаңа мүмкіндіктері болуы мүмкін екенін айтып берді. Оның ішінде белгілі (атақты)- Гумилев атындағы ЕҰУ., Astana International University, AlmaU және т. б.

👍ИнЕУ оң өзгерістер күтілуде!

#ИнЕУ #ineuofpage

ИнЕУ баспасөз қызметі