«ХХІ ғасырдағы ғылым мен білім: еуразиялық кеңістіктегі даму серпіні» атты VI Халықаралық ғылыми-практикалық онлайн-конференцияға қатысуға шақырамыз » Инновациялық Еуразия Университеті
» » «ХХІ ғасырдағы ғылым мен білім: еуразиялық кеңістіктегі даму серпіні» атты VI Халықаралық ғылыми-практикалық онлайн-конференцияға қатысуға шақырамыз
13 января 2021

Ағымдағы жылғы 29-30 сәуірде Павлодар қаласында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына және Инновациялық Еуразия университетінің 30 жылдығына арналған «XXI ғасырдағы ғылым мен білім: еуразиялық кеңістіктегі даму серпіні» атты VI Халықаралық ғылыми-практикалық онлайн-конференциясы өтеді.

ЖОО оқытушыларын, докторанттарды, магистранттарды, ғылыми қызметкерлерді, мемлекеттік құрылымдардың, кәсіпорындар мен ұйымдардың қызметкерлерін аталған онлайн-конференцияға қатысуға шақырамыз!

Конференцияға қатысушыларды Онлайн-тіркеу 2021 жылғы 1-28 ақпан аралығында мына сілтеме бойынша ашық болады: goo.su/3sVR

Баяндаманы рәсімдеу талаптарын төмендегі сілтеме бойынша ақпараттық хатта таба аласыз: goo.su/3SvV

Ұйымдастырушылар: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, Инновациялық Еуразия университеті, Тува мемлекеттік университеті.

Конференция секциялары:
  • Қоршаған орта жағдайының өзекті мәселелері және инновациялық химиялық технологиялар.
  • Ауыл шаруашылығы мен қолданбалы биотехнологияның даму тенденциялары мен перспективалары.
  • Өнеркәсіптік инжиниринг пен дизайнның өзекті мәселелері.
  • Жаңартылатын және ресурс үнемдейтін цифрлық энергетика технологиялары.
  • Қазіргі экономикалық ғылымның өзекті мәселелері.
  • Қазіргі жағдайдағы жастар кәсіпкерлігінің жағдайы мен даму перспективалары.
  • Қазіргі қоғамдағы әлеуметтік-гуманитарлық білім беру мәселелері.
  • Ғылыми зерттеулердің пәнаралық сипаты филология ғылымының даму факторы ретінде.
  • Қазіргі жағдайдағы заң ғылымының өзекті мәселелері.
  • Қазіргі әлемде салауатты қоғамды қалыптастырудағы спорттың рөлі.

ИнЕУ баспасөз қызметі
(ғылыми-ұйымдастыру жұмысы және халықаралық ынтымақтастық бөлімінің жетекші маманы
А. П. Абраменконың ақпараты бойынша)