«Өнер мен дизайндағы жаңашылдық» V Халықаралық ғылыми-практикалық конференция » Инновациялық Еуразия Университеті
» » «Өнер мен дизайндағы жаңашылдық» V Халықаралық ғылыми-практикалық конференция
06 ноября 2020

«Өнер мен дизайндағы жаңашылдық» V Халықаралық ғылыми-практикалық конференция

2021 жылдың 11-12 ақпанында ZOOM платформасында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына және Инновациялық Еуразия университетінің 30 жылдығына арналған «Өнердегі және дизайндағы жаңашылдық» атты V Халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтеді.

Конференцияны ұйымдастырушылар: Инновациялық Еуразия университеті және Павлодар облыстық көркемсурет мұражайы.

Конференцияның мақсаттары:

1. Соңғы жылдардағы тәжірибені талқылау үшін Мәдениет және өнер қайраткерлерінің бірлестігі.
  2. Адамға цифрлық технологиялар ұсынатын жетістіктер мен мүмкіндіктерге баға беру, сондай-ақ өнердің жаңа ойлауды қалыптастыруға қалай әсер ететінін анықтау.
  3. Қазіргі жастардың жаңа шығармашылық және креативті қасиеттерін дамыту үшін құндылық бағдары мен негізі болатын тарихи мұраттарды сақтау және озық идеяларды ілгерілету саласында озық позицияларды қамтамасыз ету.

Конференцияға қатысуға суретшілер, мүсіншілер, фотографтар, дизайнерлер, жоғары оқу орындарының, колледждер мен көркемөнер мектептерінің оқытушылары, шығармашылық мамандықтардың жоғары оқу орындарының студенттері, көркемөнер салондарының, көрме залдары мен арт-галереялардың қызметкерлері, музыканттар шақырылады.

Конференция онлайн форматта екі секция бойынша өтеді:

1. «Ғылыми конференция»
  2. «Көркем жұмыстар көрмесі»

Ғылыми конференция жұмысының бағыттары:

1. Ұлттық өнер рухани дамыған тұлғаны қалыптастыру және жастар ортасында құндылық қатынастарын тәрбиелеу факторы ретінде.
  2. Технократиялық қоғамдағы шығармашылық және өнер: философиялық аспектілер, дәстүрлерді қайта қарастыру, жаңа тенденцияларды қалыптастыру.
  3. Жаңа формалар мен технологияларды іздеу, өнерді цифрландыру, әдебиеттегі, музыка мен дизайндағы эксперименталдық.
  4. Шығармашылық адамның өзін-өзі тану тәсілі және кәсіби ортаны өзгерту құралы ретінде.
  5. Шығармашылық әлеуетті дамыту, шығармашылық тұлғаны тәрбиелеу және оқыту мәселелері.
  6. Қазіргі Қазақстан суретшілер, музыканттар және жазушылар көзімен.
  7. Бейнелеу өнері, музыка әдістемесі және білім беру дизайны.

Қатысуға өтінімдер 2021 жылғы 1-31 қаңтар аралығында мына сілтеме бойынша қабылданады: conference.ineu.kz/ru/site/conf-reg. Ақпараттық хат тіркемеде.

Ұйымдастыру комитетінің байланыс телефоны: 8(7182) 316483

ИнЕУ баспасөз қызметі
(конференцияны ұйымдастыру комитетінің ақпараты бойынша)