Құрметті әріптестер, студенттер және серіктестер! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Құрметті әріптестер, студенттер және серіктестер!
14 декабря 2020

Құрметті әріптестер, студенттер және серіктестер!

ИнЕУ сайтында «У природы нет плохой погоды» атты онлайн-көрмесіне қатысуды ұсынамыз.

Көрмеге қатысу үшін сізге табиғат тақырыбындағы суреттер мен фотосуреттерді webmaster@ineu.kzэлектрондық мекен-жайға жіберу қажет. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап орындалған жұмыстар қабылданады. Көрме ИнЕУ сайтының жаңалықтарында 2020 жылдың 21 желтоқсанынан бастап ашылады.

Жұмыстардың фотосуреттері JPEG (jpg) форматында ұсынылуы тиіс. Фотосуреттің көлемі 2 мб артық болмауы керек.

Жіберілетін файлдың атауында автордың толық аты-жөні келесі ретпен жазылуы керек - аты, әкесінің аты (бар болса), тегі. Егер бірнеше жұмыс ұсынылса, онда фамилиядан кейін жұмыстың реттік нөмірі қойылады.

Бізбен бірге күліңіз, таңданыңыз, шабыт алыңыз және армандаңыз - бұл өнердің бізге беретін сезімдері! Сіздердің жұмыстарыңызды асыға күтеміз!

ИнЕУ баспасөз қызметі