ИнЕУ студенттері ветеринарлық клиникаға барды » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ студенттері ветеринарлық клиникаға барды
24 марта 2022

ИнЕУ студенттері ветеринарлық клиникаға барды

ИнЕУ студенттері ветеринарлық клиникаға барды🏥
Болашақ ветеринарлар, 4 курс студенттері "ветеринариядағы Менеджмент" пәнін оқу аясында "Шанс"клиникасына барды.
👩  ⚕ Клиниканың бас дәрігері Анастасия Яковлева және жалпы практика дәрігері Наталья Бородавкина УДЗ-диагностика, ренгенологиялық зерттеулер, биохимиялық қан талдауын жүргізу үшін заманауи жабдықтармен жабдықталған клиника кабинеттеріне экскурсия өткізді.
Студенттерде клиника көптеген бағыттар бойынша жұмысты қалай тиімді ұйымдастыра алатындығы және ветеринария саласындағы жоғары білікті маман болу үшін не қажет екендігі туралы көптеген сұрақтар болды.
Сонымен қатар, ветеринарлық клиникада ЖОО-мен ынтымақтастыққа дайын екендіктерін білдірді. ИнЕУ студенттерін тәжірибе үшін күтеді.
🩺"Шанс" клиникасында диагностикалық және емдік қызметтердің кең спектрін ұсынатын әртүрлі мамандықтағы тәжірибелі дәрігерлер жұмыс істейді.
б.ғ.к. Л.С Комардинаның ақпараты бойынша