Құрметті студенттер, оқытушылар және қызметкерлер! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Құрметті студенттер, оқытушылар және қызметкерлер!
03 февраля 2022

Құрметті студенттер, оқытушылар және қызметкерлер!

Біздің университет республикалық ЖОО аралық электрондық кітапхананың (РМЭБ) қатысушысы болып табылады. Бұл ресурста оқу және ғылыми басылымдар, бейнедәрістер, диссертациялардың авторефераттары, ашық қолжетімділіктің ғылыми-білім беру интернет-ресурстары, сондай-ақ Қазақстанның жоғары оқу орындарының ғылыми мерзімді басылымдары бар.
Толық мәтінді ресурстарға кітапханада және жеке кабинет арқылы қашықтықтан қол жеткізуге болады. Жеке кабинетті тіркеуге ЖОО-ның жеке корпоративтік электрондық поштасы бар Студенттер, ПОҚ және қызметкерлер жіберіледі. Пайдаланушы нысанды РМЭБ сайтында толтырады және жеке кабинет – жұмыс істеу үшін жұмыс кеңістігін жасайды, http://rmebrk.kz/ulogin, сайтында бейне нұсқаулық бар.
ЖОО-ның жеке корпоративтік электрондық поштасын желілік әкімшілендіру және техникалық қамтамасыз ету бөлімінен алуға болады (каб.114, к.4).